Klawiatura i mysz do obsługi Smart TV - Measy RC11

Klawiatura i mysz do obsługi Smart TV - Measy RC11

Klawiatura i mysz do obsługi Smart TV - Measy RC11
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.03.2013 10:34, aktualizacja: 29.03.2013 12:22

Measy RC11 to urządzenie, które ułatwia korzystanie z usług smart TV. Measy to pilot, klawiatura i mysz połączone w jeden produkt o szerokim spektrum zastosowań. Produkt dedykowany jest przede wszystkim zewnętrznym urządzeniom „Smart TV” podłączanym do telewizorów.

Measy mierzy 57x200x23,5 mm i współpracuje z systemami, z rodziny Windows (7/Vista/XP), jak i z każdym systemem unixowym (Mac OS, Linux). Współpracuje także z Androidem, który jest najbardziej popularną platformą mobilną w Polsce. Większość urządzeń Smart TV w postaci sprzętowych kluczy i dongli pracuje właśnie w oparciu o Androida.

Model RC1. to pełnowymiarowa klawiatura QWERTY, połączona z żyroskopową myszką, działającą w powietrzu. Z odbiornikiem komunikuje się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg roboczy wynosi nawet do kilkunastu metrów.

Klawiatura RC1. jest dedykowana przede wszystkim do obsługi coraz bardziej popularnych dongli do Smart TV. Może jednak przełożyć się również na przyjemniejsze korzystanie z nowoczesnych telewizorów i rozbudowanych systemów kina domowego.

Cena: 99 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)