Jesteśmy na 12. HotZlocie! Setka osób zjechała się do Otwocka

Jesteśmy na 12. HotZlocie! Setka osób zjechała się do Otwocka

Jesteśmy na 12. HotZlocie! Setka osób zjechała się do Otwocka
Źródło zdjęć: © DP
21.09.2019 17:01, aktualizacja: 23.09.2019 14:53

Kilkudziesięciu blogerów, członkowie redakcji i stoiska pełne technologicznych atrakcji. W Otwocku rozpoczęliśmy dwunasty już HotZlot.

Nie minęła jeszcze godzina 10 rano, a już większość plakietek dla uczestników HotZlotu była rozdana. Tłumnie stawiliście się w hotelu w Otwocku, by po raz kolejny świętować na zjeździe czytelników, blogerów i dziennikarzy dobrychprogramów. A od tej edycji – także pozostałych serwisów należących do naszej grupy, czyli Gadżetomanii, Fotoblogii, Komórkomanii, WP Tech i WP Gry.

Przyznam – jako naczelny obawiałem się trochę, czy przypadnie Wam do gustu nowa formuła połączenia zjazdu dla wszystkich naszych sajtów technologicznych. Po frekwencji wygląda na to, że się spodobała. I słusznie, bo sobotę rozpoczęliśmy mocnymi akcentami.

Najpierw Kamil J. Dudek (wielkipiec) tłumaczył, jak to możliwe, że aplikacje Win32 działają na ARM z Windowsem. Potem Piotrek Urbaniak (gtxxor) walczył z architekturą IBM-owego procesora Cell. Z kolei teraz, gdy piszę te słowa, Michał „Xtreme Addict” Vobożil daje popis podkręcania procków (dziewiątej generacji Intela) ciekłym azotem. Prowadzimy live’a na FB – sprawdźcie!

Obraz
© Jakub Wątor

Dwunasta edycja pokazuje, że duch w narodzie nie ginie i udowodniliście, że jest dla kogo robić tę imprezę. A to dopiero początek! Popołudniu kolejne pokazy – m.in. naszych partnerów i Was, czytelników i blogerów. A wieczorem przegadamy te wszystkie pokazy na kolacji

Śledźcie naszego „twittera” HotZlotowego – tam dzieje się bardzo dużo, a impreza dopiero się zaczyna. Potrwa do jutra. W niedzielę także przewidziane są pokazy i prezentacje – tym razem głównie ze strony czytelników.

W tym roku głównym partnerem jest Intel, partnerami oficjalnymi są: Plus i TP-Link, wspierają nas też HyperX, Synology, Patriot Viper Gaming i IIyama.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)