ycipk-384ypr

Jak założyć Messengera bez Facebooka? Nie musisz mieć konta

Mówisz Messenger, myślisz Facebook. Słusznie, bo popularny komunikator należy do tego samego właściciela. Ale nie trzeba mieć konta na Facebooku, aby z Messengera korzystać. Podpowiadamy, co należy zrobić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Messenger bez Facebooka
Messenger bez Facebooka (Materiały prasowe)
ycipk-384ypr

Messenger to bez wątpienia najpopularniejszy komunikator na świecie. Co wcale nie oznacza, że wszyscy z niego korzystają. Dla niektórych przeszkodą był fakt, że aby rozmawiać na Messengerze należy mieć też konto na Facebooku. Tak było, ale dłuższego czasu zasada nie obowiązuje. Można używać komunikatora, jednocześnie nie będąc użytkownikiem "Fejsa".

Jak założyć Messengera bez Facebooka?

W aplikacji mobilnej to bardzo proste. Wystarczy zaznaczyć, że jest się użytkownikiem bez konta na Facebooku. Wówczas do rejestracji niezbędny jest wyłącznie numer telefonu. Po potwierdzeniu numeru wystarczy zsynchronizować listę kontaktów, aby sprawdzić, kto z naszych znajomych używa Facebooka.

ycipk-384ypr

Niestety, wciąż nie jest możliwe korzystanie z przeglądarkowej wersji tego komunikatora przy pomocy szybkiej rejestracji. Jeżeli nie chcemy zakładać konta na komputerze, niezbędne będzie ściągnięcie aplikacji.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-384ypr

ycipk-384ypr
ycipk-384ypr