Jak dodać zdjęcie na Instagram z telefonu? Instrukcja krok po kroku

Jak dodać zdjęcie na Instagram z telefonu? Instrukcja krok po kroku
Źródło zdjęć: © Pixabay

01.07.2020 13:34, aktual.: 01.07.2020 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak dodać zdjęcie na Instagram z telefonu? Choć dla wielu może wydawać się to dziecinnie proste, istnieją użytkownicy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z popularnym serwisem społecznościowym. Oto poradnik, który ułatwi im korzystanie z aplikacji.

Jak dodać zdjęcie na Instagram z telefonu? To jedno z pierwszych pytań, które zadają sobie nowi użytkownicy popularnego serwisu społecznościowego, bezpośrednio po instalacji aplikacji. Czynność ta nie jest ani czasochłonna, ani skomplikowana, dlatego nie powinna sprawić nowicjuszom większych problemów.

Instragam, podobnie jak Facebook i Twitter, zaliczany jest do grona najpopularniejszych aplikacji na świecie. Chociaż wszystkie z wymienionych pozwalają użytkownikom na swobodną komunikację, to za pomocą tej pierwszej odbywa się to głównie dzięki udostępnianym zdjęciom i filmikom.

Jak dodać zdjęcie na Instagram z telefonu? Kilka prostych kroków

Instalacja popularnej aplikacji dowodzi, że chcecie stać się częścią "instagramowej" społeczności. Za pomocą poniższej instrukcji dowiecie się, jak udostępnić swoje pierwsze zdjęcie.

1. Po uruchomieniu aplikacji, na dole ekranu pojawi się pasek z różnymi ikonami. Po środku znajdziecie symbol "+" umieszczony w ramce.
2. Po jego naciśnięciu będziecie mogli dodać zdjęcie na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zrobienie zdjęcia w danej chwili, drugim - wybranie fotografii z galerii w telefonie.
3. Po wybraniu którejś z opcji, naciskamy "dalej" i przechodzimy do obróbki naszego zdjęcia. Do wyboru mamy liczne filrty oraz narzędzia korygujące, jak np. jasność czy ostrość zdjęcia.
4. Po przerobieniu naszej fotografii ponownie klikamy "dalej". Następnie przechodzimy do możliwości dodania opisu, oznaczenia znajomych lub miejsca, w którym wykonaliśmy nasze zdjęcie.
5. Jeżeli dokonaliśmy już odpowiedniego opisu, nie pozostaje nam nic innego, jak wybrać opcję "Udostępnij".

Jeszcze prostszy sposób

1. Kliknij ikonę aplikacji Instagram, następni otworzy Ci się menu szybkich komend.
2. Wybierz "Aparat" i zrób nowe zdjęcie lub nagraj wideo, a następnie opublikuj je w serwisie.
3. Wybierz "Nowy post", by wrzucić wcześniej zrobione zdjęcie.

Apka miała służyć pierwotnie do dodawania zdjęć i plików wideo z konkretnej chwili. Dzięki tej możliwości, pozostali użytkownicy mogli dowiedzieć się, co aktualnie robią obserwowane przez nich osoby. Z czasem Instragram został poszerzony o wiele innych funkcji i jest dzisiaj nie tylko centrum internetowej rozrywki, ale również kopalnią talentów i miejscem pracy bloggerów.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)