IFA 2012: Panasonic wprowadza nowe urządzenia z serii Milano Design

IFA 2012: Panasonic wprowadza nowe urządzenia z serii Milano Design

IFA 2012: Panasonic wprowadza nowe urządzenia z serii Milano Design
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.08.2012 09:52

Firma Panasonic poszerzyła ofertę urządzeń dostępnych w ramach serii Milano Design, wprowadzając nowy trymer do brody i włosów (ER-GB40) oraz golarkę do ciała (ER-GK40).

Oba urządzenia będą dostępne w całej Europie od września. Umożliwiać mają strzyżenie oraz golenie na mokro lub na sucho, a także łatwe czyszczenie.

Trymer do brody i włosów ER-GB4. ma 20 ustawień długości, ułatwiających strzyżenie i uzyskanie żądanego wyglądu. Ostrza ze stali nierdzewnej z 45-stopniowym kątem mają zapewniać ostre cięcie nawet w przypadku gęstych włosów. Trymer ER-GB40 można umyć pod bieżącą wodą.

Golarka do ciała ER-GK4. jest wyposażona w trzy nasadki o różnej długości cięcia. Wysuwany trymer umożliwia usuwanie dłuższych włosów, a ostrza z siateczką ochronną — golenie na gładko. Golarkę ER-GK40, tak jak wszystkie urządzenia z serii Milano Design, można umyć pod bieżącą wodą.

Urządzenie jest owocem wspólnych prac projektowych firmy Panasonic i Instytutu POLI Design z Politechniki Mediolańskiej. Oba urządzenia będą dostępne w wersjach niebieskiej oraz srebrnej i dołączą do golarek z serii Milano Design (ES-SL41-S, ES-SL41-A, ES-SL41-R) wprowadzonych przed kilkoma miesiącami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)