IFA 2012: IQcook - inteligentna płyta indukcyjna od Gorenje

IFA 2012: IQcook - inteligentna płyta indukcyjna od Gorenje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.09.2012 12:46

Podczas targów IFA 2012 zostaną po raz pierwszy zaprezentowane nowe linie urządzeń wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i inteligentne funkcje stworzone z myślą o zapewnieniu lepszego i zdrowszego stylu życia. Wśród prezentowanych w Berlinie nowinek Gorenje sztandarowym produktem jest indukcyjna płyta kuchenna IQcook z technologią gotowania na parze.

Producent zapewnia, że Gorenje IQcook jest płytą indukcyjną, która pozwala w porę zareagować i dostosować ustawienia w taki sposób, aby uniknąć wykipienia, przypalenia lub rozgotowania potrawy. Automatyczne tryby gotowania IQsteam, IQboil, IQpro, IQfry i IQgrill mają dodatkowo ułatwiać przygotowanie wielu potraw. Płyta nagrodzona została red dot design award 2012.

Większość nowych urządzeń gospodarstwa domowego Gorenje prezentowanych podczas tegorocznych targów IFA promowana była pod hasłem "Innowacje dla zdrowego życia". Charakteryzował je ergonomiczny system sterowania oparty na inteligentnych układach elektronicznych i czujnikach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)