Haier pokazał cztery nowe chłodziarki na wino

Haier pokazał cztery nowe chłodziarki na wino
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.03.2013 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sprzedaży trafiły cztery modele lodówek na wino chińskiej marki Haier: JC-110GD, JC-160GD, JC-160GDD i JC-398G. Urządzenia różnią się wyposażeniem, rozmiarami i ceną.

Chłodziarki na wino obok standardowych lodówek coraz częściej pojawiają się także w polskich domach. Dzięki takiemu urządzeniu można przechowywać w odpowiedniej temperaturze różne gatunki wina. Nowością na rynku są cztery chłodziarki marki Haier, z których każda pomieści od 3. do 74 butelek trunku.

Chłodziarka na wino JC-11. GD ma szklane drzwi, przez które widać butelki, a wnętrze urządzenia jest podświetlone. Wino można układać na sześciu półkach z drewna cedrowego. Rozmiar chłodziarki to 50,6 x 98 x 59,5 cm, co pozwala na przechowywanie 36 butelek. Model posiada również szufladę do przechowywania szampana.

Obraz
© Haier JC-160GD (fot. Materiały prasowe)

Model JC-160GD o wymiarach 50,6 x 12. x 58 cm pomieści natomiast 51 butelek wina. Można przechowywać w niej również cygara. W wyposażeniu urządzenia znajduje się specjalna komora do przechowywania butelek typu Magnum, które nie mieszczą się na zwykłych półkach.

Haier proponuje także dwa większe urządzenia, które pomieszczą po 17. butelki wina. Model JC-160GDD ma wewnątrz dwie oddzielone przestrzenie, aby móc przechowywać różne gatunki wina wymagające innych temperatur. Chłodziarka JC-398G została wyposażona w regulowane półki z drewna wiśniowego i przekładane drzwiczki.

Obraz
© Haier JC-398G (fot. Materiały prasowe)

Każda z chłodziarek Haier została wyposażona w szklane drzwiczki z filtrem anty-UV, co sprawia, że światło zewnętrzne nie zmienia warunków panujących w chłodziarce ani właściwości wina. Producent wyposażył urządzenia w system antywibracji (Silent block) neutralizujący szkodliwe mikrowstrząsy i hałas, niekorzystnie wpływające na jakość wina. W chłodziarkach można regulować zakres temperatur od 4 do 1. stopni Celsjusza - ułatwia to wyświetlacz LED. Producent podkreśla także, że urządzenia mają wbudowany aktywny filtr węglowy, który gwarantuje utrzymanie czystego powietrza w ich wnętrzach.

Chłodziarki na wino dostępne są w cenach:
• JC-110GD - 892,50 zł
• JC-160GD - 971,25 zł
• JC-160GDD - 1365 zł
• JC-398G - 1848 zł

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)