Gwiazdy na konferencji Apple. Celebryci promowali Apple TV+

Gwiazdy na konferencji Apple. Celebryci promowali Apple TV+

Gwiazdy na konferencji Apple. Celebryci promowali Apple TV+
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Adam Bednarek
26.03.2019 11:52, aktualizacja: 26.03.2019 13:22

Steven Spielberg, Jennifer Aniston, a nawet Oprah Winfrey - gwiazdy promowały nową usługę Apple, Apple TV+. Na konferencji zapowiedziano seriale i programy, które znane hollywoodzkie nazwiska będą tworzyć na nowej platformie.

Apple TV+ wygląda na uzupełnienie, a nie konkurencję dla istniejących serwisów - pisał serwis WP Komórkomania. Nowa usługa zapowiadana jest z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, dlatego Apple nie zdradził na razie zbyt wielu szczegółów. Wiemy jednak, że znane hollywoodzkie nazwiska będą tworzyć programy na Apple TV+. Rywale, z Netfliksem na czele, mają kogo zazdrościć.

1 / 8

Steven Spielberg i "Niesamowite historie"

Obraz
© WP Komórkomania

Celebryci pojawili się na scenie, by zapowiedzieć swoje produkcje. Steven Spielberg szykuje nową wersja popularnego serialu z lat 80., czyli "Niesamowite historie".

2 / 8

Powrót Jennifer Aniston do serialu

Obraz
© WP Komórkomania

Steve Carella, Reese Whiterspoon i Jennifer Aniston odpowiadać będą za nowy serial "Morning Show", który ma "pomóc Amerykanom w codziennym wstawaniu".

3 / 8

Nowa rola po "Friends"

Obraz
© Materiały prasowe

To wielki powrót Jennifer Aniston do regularnego grania postaci w serialu. Znana z "Przyjaciół" aktorka ostatnio występowała w filmach. Co ciekawe, w "Friends" wystąpiła również... Reese Whiterspoon. Tam grała młodszą siostrę Rachel, graną właśnie przez Jennifer Aniston.

4 / 8

Serial sci-fi dla Apple TV+

Obraz
© WP Komorkomania

Jason Momoa i Alfre Woodard pracują nad serialem sci-fi o nazwie "See". Opowie on o odległej przyszłości, w której cała ludzkość straciła wzrok. Oby tylko obyło się bez wyzwań nawiązujących do serialu, jak w przypadku netfliksowej produkcji "Nie otwieraj oczu". Za serial odpowiadać będzie twórca "Peaky Blinders".

5 / 8

Problemy imigrantów

Obraz
© WP Komórkomania

Kumail Nanjiani zapowiedział serial "Little America", skupiający się na problemach imigrantów.

6 / 8

Serial o branży muzycznej

Obraz
© WP Komórkomania

J.J. Abrams i Sara Bareilles szykują musical "Little Voice" o wokalistce, która stara się odnieść sukces w branży muzycznej.

7 / 8

Oprah Winfrey w Apple TV+

Obraz
© WP Komórkomania

Na platformie Apple TV+ pojawi się też uwielbiana przez Amerykanów prezenterka Oprah Winfrey.

8 / 8

"Ulica sezamkowa" - będzie nowocześnie

Obraz
© WP Komórkomania

Apple nie zapomina o dzieciach. Na Apple TV+ bohaterowie "Ulicy Sezamkowej" będą uczyć najmłodszych widzów programowania.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)