#GdybyNieNauczyciel. Wójcicki: Nie doświadczyłbym jak wielką pasją można darzyć naukę

#GdybyNieNauczyciel. Wójcicki: Nie doświadczyłbym jak wielką pasją można darzyć naukę
Źródło zdjęć: © East News | KFP/REPORTER
Piotr Urbaniak

09.04.2019 15:07, aktual.: 09.04.2019 16:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wirtualna Polska pyta znanych i lubianych, gdzie byliby teraz #GdybyNieNauczyciel. Oto co do powiedzenia na temat swoich pedagogów ma Karol Wójcicki, dziennikarz naukowy i prezenter telewizyjny.

Karol Wójcicki, jak sam o sobie mówi, jest pasjonatem nocnego nieba, popularyzatorem astronomii, dziennikarzem naukowym i prezenterem telewizyjnym. Odpowiada za największy w Polsce astronomiczny fanpage "Z głową w gwiazdach" na Facebooku. Widzowie programów naukowych z pewnością kojarzą go z TVN-u.

- Gdyby nie nauczyciel, nie doświadczyłbym jak wielką pasją można darzyć naukę i cały otaczający nas świat - mówi Wójcicki. - Chyba nikt tak bardzo nie ekscytował się odpowiadając na moje pytania, daleko odbiegające od tematu zajęć, co moja nauczycielka geografii - dodaje.

- Niespodziewanie zniknęła przed końcem mojej podstawówki. Największym szczęściem było natrafienie na nią w moim gimnazjum!

Karol Wójcicki, dziennikarz naukowy, prezenter

Jeżeli macie podobne wspomnienia i nauczyciele w waszym życiu odegrali także ważną rolę, podzielcie się z nami historiami. Wiadomości piszcie na adres #DziejeSie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (71)
Zobacz także