FreecoNet: połączenia już od 3 groszy

FreecoNet: połączenia już od 3 groszy

FreecoNet: połączenia już od 3 groszy
09.10.2009 11:30, aktualizacja: 09.10.2009 11:41

Nawet 3 grosze brutto za minutę połączenia międzynarodowego na numery stacjonarne, z sekundowym naliczaniem rozmów - to efekt kolejnej obniżki cen we FreecoNet. Od 1 października spadły także ceny na telefony komórkowe.

Nawet 3 grosze brutto za minutę połączenia międzynarodowego na numery stacjonarne, z sekundowym naliczaniem rozmów – to efekt kolejnej obniżki cen we FreecoNet. Od 1 października spadły także ceny na telefony komórkowe.

Obniżki cen na rozmowy międzynarodowe w sieci stacjonarnej sięgają nawet kilku groszy brutto. Użytkownicy FreecoNet, którzy realizują swoje połączenia za pośrednictwem TelAreny (modułu FreecoNet), zapłacą od 6-8 groszy brutto do głównych krajów UE (Szwecja –. 6 groszy, Niemcy, Hiszpania – 7 groszy, Francja, Włochy – 8 groszy). Z wujkiem z USA porozmawiać można już od 3 groszy brutto za minutę (poprzednio najkorzystniejsza cena wynosiła 7 groszy), a z przyjaciółmi w Wielkiej Brytanii – nawet za 4 grosze brutto. Spadły bowiem ceny połączeń realizowanych za pośrednictwem GTS Energis, Crowley oraz Deutsche Telekom - operatorów TelAreny.

Z obniżki cen rozmów skorzystają także użytkownicy FreecoNet, którzy dzwonią na numery komórkowe. Od 1 października br. nowe opłaty wynoszą od 3. groszy brutto za minutę połączenia (do sieci Era, Orange, Plus), czyli taniej o blisko 20 proc. w stosunku do poprzednich cen. Do 72 groszy brutto spadły także ceny za połączenia do sieci Play. Wszystkie rozmowy realizowane we FreecoNet są naliczane sekundowo.

Nowe stawki połączeń są dostępne dla użytkowników FreecoNet w ramach usługi TelArena, która gwarantuje najniższe na rynku ceny za połączenia wykonywane na numery niezarejestrowane we FreecoNet. Obecni na TelArenie operatorzy (Crowley, Deutsche Telekom, EXATEL, GTS Energis i Netia) rywalizują między sobą o obsługę każdego połączenia wychodzącego poza platformę, a wygrywa ten, który oferuje najniższą cenę. Rozmowy pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet realizowane są za darmo. W Polsce połączenia na telefony stacjonarne kosztują od 5 groszy brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)