Facebook testuje aplikację randkową. Będzie pięć płci

Facebook testuje aplikację randkową. Będzie pięć płci

Facebook testuje aplikację randkową. Będzie pięć płci
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Bolesław Breczko
06.08.2018 11:56, aktualizacja: 26.02.2019 13:10

Mark Zuckerberg zapowiedział na początku roku, że planuje stworzyć facebookową aplikację randkową. Według jednej z użtkowniczek Twittera właśnie rozpoczęły się wewnętrzne testy usługi. Ciekawostką jest to, że pozwala ona wybrać jedną z pięciu płci.

Kobieta, mężczyzna, transseksualna kobieta, transseksualny mężczyzna oraz osoba niebinarna (taka, która nie uważa się ani za kobietę ani za mężczyznę). To pięć płci, które będzie można wybrać w aplikacji randkowej Facebooka, informuje na Twitterze Jane Manchun.

Aplikacja została póki co udostępniona do testów jedynie pracownikom Facebooka. Z informacji, która pokazuje się uczestnikom na początku, mogą się oni dowiedzieć, że testy nie służą umawianiu się ze współpracownikami a szukaniu błędów.

Analityczce Jane Manchun udało się obejrzeć jedynie kilka początkowych ekranów aplikacji (pełny dostęp mają jedynie pracownicy Facebooka). Z nich możemy dowiedzieć się o kilku opcjach, jakie będzie dawać randkowa aplikacja Facebooka. Oprócz wybrania jednej z pięciu płci, będzie można także ustawić, kto może widzieć nasz profil i się z nami kontaktować. W tej chwili wygląda na to, że randkowego profilu nie będą widzieć nasi facebookowi znajomi. Możemy natomiast umożliwić kontaktowanie się z nami osobom, które mają z nami wspólnych znajomych.

Rynek aplikacji randkowych jest wart 52 mld zł. Mark Zuckerberg ma wszelkie narzędzia, aby wykroić sobie z tego tortu pokaźny kawałek.

Lubisz zakupy? Zobacz oferty na stronie Groupon kody promocyjne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)