ycipk-45ko5p

Elon Musk(SpaceX): Tesla Pickup wygląda jak transporter opancerzony z przyszłości

Elon Musk (Space X) zdradził kolejny szczegół dotyczący designu Tesli Pickup – półciężarówki, która ma być produkowana przez firmę Muska. Teraz jednak Elon nazwał tajemniczy samochód "Cybertruckiem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk (SpaceX) twierdzi, że Tesla Pickup będzie wyglądać jak transporter opancerzony (na zdjęciu) w wersji z przyszłości.
Elon Musk (SpaceX) twierdzi, że Tesla Pickup będzie wyglądać jak transporter opancerzony (na zdjęciu) w wersji z przyszłości. (Facebook.com)
ycipk-45ko5p

Nowe stwierdzenie Elona Muska, które przybliża nam to, jak będzie wyglądać pickup Tesli, brzmi: " Tesla Pickup wygląda jak transporter opancerzony przyszłości". Nadal brzmi to bardzo tajemniczo.

Cyberpunkowa, blade runnerowska półciężarówka

Poprzednio Elon Musk powiedział, że Tesla Pickup będzie "bardzo futurystyczną, cyberpunkową, blade runnerowską półciężarówką."

ycipk-45ko5p

Niektórzy projektanci próbowali zinterpretować informacje Muska i jedyne zdjęcie tego samochodu, które Elon udostępnił, tworząc własne kreacje tego pickupa. Jednak Musk nie miał dla nich litości i skomentował je, mówiąc: "Cybertruck nie wygląda jak projekty, które widziałem w internecie".

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-45ko5p

ycipk-45ko5p
ycipk-45ko5p