ycipk-1r3vwf

Elon Musk ujawnia: Tesla Cybertruck zadebiutuje już w tym miesiącu

Elon Musk potwierdził datę premiery najnowszego pickupa swojej firmy. Tesla Cybertruck, wyglądająca jak czołg z przyszłości, zostanie zaprezentowana już w tym miesiącu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tesla Cybertruck będzie dostępna już od 21 listopada
Tesla Cybertruck będzie dostępna już od 21 listopada (Materiały prasowe)
ycipk-1r3vwf

Niedawno Elon Musk podzielił się większą ilością szczegółów na temat Cybertrucka, a na Twitterze zdradził, że odważnie wyglądający pickup będzie miał swoją premierę już 21 listopada.

Już wcześniej Musk podzielił się również na Twitterze informacją, że zależało mu, by najnowsze auto Tesli miało swój debiut w tym samym miesiącu, w którym dzieje się akcja filmu "Blade Runner". Ma to podkreślać fakt, że Tesla Cybertruck wyprzedza swoje czasy.

ycipk-1r3vwf

Elon Musk wielokrotnie wychwalał zalety nowej Tesli, wspominając, że będzie to najlepszy samochód ciężarowy i lepszy niż niejeden sportowy. Niedługo będzie można się przekonać, na ile te obietnice zostaną spełnione.

Trzeba przyznać, że co do jednego Elon Musk może mieć rację - Tesla na wizualizacjach wygląda na futurystyczny pojazd, który nie będzie prawdopodobnie podobny do niczego, co widzieliśmy do tej pory na ulicach.

Zobacz też: Zauważył ją na drodze. Od razu zaczął nagrywać

ycipk-1r3vwf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1r3vwf

ycipk-1r3vwf
ycipk-1r3vwf