Qaqwqwrqw

Dzwonienie z nadgarstka za 300 złotych. Smartwatche dla gadżeciarzy

Jeśli jesteś entuzjastą nowych technologii, zamień zegarek na coś więcej. Nie musisz płacić mnóstwa pieniędzy, by znaleźć sprzęt z wieloma dodatkowymi aplikacjami, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Smartwatch do 300 zł może być ciekawym i eleganckim dodatkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyźni uprawiający sporty preferują bardziej wytrzymałe czasomierze
Mężczyźni uprawiający sporty preferują bardziej wytrzymałe czasomierze (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Polecamy kilka niedrogich sprzętów, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Łatwo sparujesz je ze smartfonem, dzięki czemu obsługa urządzeń nie będzie stanowić problemów.

Wygoda przede wszystkim

Qaqwqwrqw

Smartwatch to doskonały sposób na zwiększenie możliwości smartfona, który przez większość czasu może spokojnie spoczywać w kieszeni. Wystarczy skomunikować oba urządzenia przez Bluetooth i można cieszyć się dobrej jakości sprzętem. Nawet najprostsze modele umożliwiają obsługę najważniejszych smartfonowych aplikacji bez konieczności wyciągania go z kieszeni. Możesz więc przełączać muzykę, mierzyć kroki, monitorować fazy snu, a także o wiele, wiele więcej.

Smartwatche z miejscem na kartę SIM mogą posłużyć jako samodzielne urządzenia. Dzięki nim możesz odbierać i nawiązywać połączenia, odczytywać wiadomości tekstowe, przeglądać posty na portalach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter i nawet robić zdjęcia. Oczywiście aparat zamontowany w tego typu urządzeniach będzie nieco odstawać od tych umieszczonych w smartfonach, jednak nieco droższe modele robią zdjęcia naprawdę dobrej jakości.

Qaqwqwrqw

Nawigacja piesza i samochodowa

Dobrej jakości smartwatch przyda się również kierowcom. Nawigacja GPS przyda się szczególnie podczas podróży do nowego miasta. Urządzenie nie tylko wskaże najkrótszą drogę do celu, niektóre modele powiadomią użytkownika o tym, że zbacza z wyznaczonego kursu. Intuicyjna aplikacja szybko pozwoli zorientować się w sytuacji wokoło. Nie musisz już co chwila wyciągać z kieszeni smartfona, by sprawdzić, gdzie się obecnie znajdujesz.

Po co patrzeć na nawigację? Shutterstock.com
Podziel się
Qaqwqwrqw

Miej dziecko na oku

Smartwatch dla dziecka to duże ułatwienie dla rodziców. Przede wszystkim niedrogie modele nie obciążą zanadto domowego budżetu, a dziecko będzie mogło pochwalić się wśród znajomych nowym, wyszukanym gadżetem. Wiele urządzeń utrzymanych w charakterystycznej, kolorowej stylistyce skrywa mnóstwo przydatnych opcji.

Qaqwqwrqw

Urządzenie z jednej strony pozwala dziecku na więcej swobody, a z drugiej umożliwia rodzicom na sprawdzanie, gdzie znajduje się pociecha. Jeśli na przykład dziecko znajdzie się w niebezpieczeństwie, urządzenie wyśle sygnał na telefon rodzica. Specjalne zabezpieczenie aktywuje alarm, gdy zegarek zsunie się z dłoni. Możliwość odtworzenia trasy, którą pokonało dziecko może pomóc określić jego położenie i cel podróży. Dzięki temu pociecha będzie mogła swobodnie wychodzić z domu, a rodzice zawsze będą wiedzieć, kiedy wraca od kolegi lub ze szkoły.

iStock.com
Podziel się

W dodatku urządzenie umożliwia zaprogramowanie kilku numerów telefonicznych, na które dziecko może zadzwonić w każdej chwili. Wystarczy jedynie włożyć do urządzenia starter SIM. Część urządzeń wyposażono również w funkcję Geo Ogrodzenie. Jej celem jest ustanowienie strefy, w której dziecko może się poruszać, na przykład plac zabaw lub okolice domu. Jeśli urządzenie znajdzie się poza terenem, rodzic natychmiast zostanie o tym powiadomiony.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw