Drukarki fiskalne Delio z poważną awarią. Sklepy nie działają. Powołano sztab kryzysowy

Drukarki fiskalne Delio z poważną awarią. Sklepy nie działają. Powołano sztab kryzysowy

Drukarki fiskalne Delio z poważną awarią. Sklepy nie działają. Powołano sztab kryzysowy
Źródło zdjęć: © East News | ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
02.01.2020 11:13, aktualizacja: 02.01.2020 11:28

1 stycznia doszło "błędu zegara" w drukarkach fiskalnych Delio, a sklepy zostały pozbawione możliwości wystawienia paragonów z właściwą datą. Powołano sztab kryzysowy, ale Novitus potwierdza, że błąd może wystąpić we wszystkich drukarkach Delio.

- Niestety niemożliwe jest dokonanie naprawy u klienta i konieczna jest interwencja serwisu producenta - czytamy w informacji podanej przez Novitus. W drukarkach fiskalnych Delio 1 stycznia 2020 doszło do "błędu zegara" blokującego możliwość wystawienia paragonów z właściwą datą. Niestety awaria jest na tyle poważna, że niemożliwe jest szybkie jego naprawienie.

Novitus poinformował, że błąd został zlokalizowany, a Dział Serwisowy pracuje bez przerwy nad usuwaniem usterek. Niestety naprawa jest możliwa wyłącznie w serwisie i nie da się jej wykonać zdalnie, dlatego każde urządzenie powinno zostać dostarczone do serwisantów.

Dane kontaktowe do serwisów partnerskich można znaleźć w książce serwisowej drukarki na pierwszej stronie. W przypadku braku odpowiedniej informacji urządzenie powinno być odesłane bezpośrednio do serwisu Novitus.

Koszty naprawy i przesyłek ponosi Novitus. Niestety nie dla wszystkich sprzedawców jest to dobra decyzja. Mimo że został powołany sztab kryzysowy i serwisanci pracują bez przerwy przez 24 godziny na dobę, to nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na dłuższy przestój w sprzedaży.

Firma przeprasza, ponieważ nie ma możliwości szybszego naprawienia drukarek fiskalnych Delio i w ostateczności radzi zakup kolejnego urządzenia fiskalnego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)