Donald Trump odwiedził fabrykę wacików. Przez jeden błąd produkt jest do wyrzucenia

Donald Trump odwiedził fabrykę wacików. Przez jeden błąd produkt jest do wyrzucenia

Donald Trump odwiedził fabrykę wacików. Przez jeden błąd produkt jest do wyrzucenia
Źródło zdjęć: © TOM BRENNER / Reuters / Forum
Adam Bednarek
08.06.2020 12:04

Niedopatrzenie Donalda Trumpa sprawiło, że produkowane w tym dniu waciki nie będą mogły trafić do potencjalnych chorych. Co zrobił prezydent Stanów Zjednoczonych?

Zapomniał założyć maseczki. Wielu z nas ma z tym problem, co widać po polskich ulicach. Ale zwykli ludzie przynajmniej nie odwiedzają aż tak często miejsc, w których sterylne warunki to podstawa.

Tymczasem Donald Trump "zapomniał" o bezpieczeństwie i zwiedzał fabrykę produkującą m.in. waciki do wymazów stosowanych w testach na koronawirusa.

Donald Trump był jedyną osobą, która nie dostosowała się do zaleceń. Efekt? Wszystkie wyprodukowane 5 czerwca produkty musiały zostać zutylizowane.

Sprawa wyszła na jaw, gdy laboratoria i szpitale w stanie Maine zaczęły narzekać na zbyt małą liczbę środków do przeprowadzania testów. Jak więc widać, nieuwaga Donalda Trumpa bardzo szybko zaczęła mieć negatywne konsekwencje.

Donald Trump również w inny sposób przestaje dbać o zdrowie

Jak poinformował pod koniec maja prezydent Trump, USA zerwały współpracę ze Światową Organizacją Zdrowia. Wszystkie dotychczasowe środki przekazywane przez państwo na WHO trafią do innych organizacji wspierających zdrowie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (386)