Dla nowoczesnego kucharza - tak skorzystasz z iPada podczas gotowania

Dla nowoczesnego kucharza - tak skorzystasz z iPada podczas gotowania

Dla nowoczesnego kucharza - tak skorzystasz z iPada podczas gotowania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.06.2013 13:42

W erze blogów kulinarnych coraz częściej do kuchni zabieramy ze sobą tablet, to w internecie szukamy przepisów i kulinarnych inspiracji. Z myślą o pasjonatach kulinariów Belkin przygotował serię uchwytów do tabletów.

Czasy, gdy gotowało się według przepisów ze starej książki z przepisami babci, minęły bezpowrotnie, teraz korzystamy z przepisów znalezionych w sieci. Tablet powoli staje się więc "narzędziem kuchennym", a co za tym idzie, poszerza się także oferta producentów nowoczesnych akcesoriów. Amerykański producent oferuje specjalne uchwyty, by miłośnicy kulinariów mogli bezpieczniej korzystać z iPada podczas gotowania. Można nie tylko śledzić przepisy z ulubionych blogów i kulinarnych wortali, a także wrzucać do internetu własne zdjęcia zrobione iPadem dokumentujące kulinarne poczynania.

Chef Stand + Stylus (F5L099cw)

Specjalna podstawka zaprojektowana do korzystania w kuchni, pozwala ustawić iPada w dowolnym miejscu i zapewnia mu stabilność. Producent zapewnia, że dzięki niej tablet będzie ustawiony pod optymalnym kątem i nie będzie narażony na strącenie z blatu w ferworze kulinarnych przygotowań. Podstawka Chef Stand dodatkowo jest wyposażona w rysik, który pozwala na wygodne korzystanie z iPada podczas gotowania, bez obaw, że ekran zostanie zabrudzony (podstawkę i rysik można umyć ciepłą wodą po skończonej pracy).

Uchwyt przeznaczony do: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad mini
Cena: 149 zł

Kitchen Cabinet Mount (F5L100cw)

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dla osób, które mają niewielkich rozmiarów kuchnię, zaprojektowano uchwyt Kitchen Cabinet Mount. Pozwala on na przytwierdzenie iPada do dowolnej szafki czy półki. Przytwierdzenie uchwytu do szafki ma być proste i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, w każdej chwili możemy też zmienić jego położenie.

Uchwyt przeznaczony do: iPad, iPad 2, iPad 3
Cena: 129 zł

Fridge Mount (F5L098cw)

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dzięki Fridge Mount nasz tablet możemy bez problem przytwierdzić do drzwi lodówki, ale także ściany i szafki. W urządzeniu zastosowano specjalna technologię 3. Command Strips, która uniemożliwia wypadnięcie tabletu z uchwytu. Gotując możemy więc śledzić przepis na ulubionym blogu czy portalu, a także uprzyjemnić sobie czas oglądając film czy serwis informacyjny.

Uchwyt przeznaczony do: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4.
Cena: 129 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)