Delikatna dla włosów suszarko-lokówka Philips ProCare HP8656

Delikatna dla włosów suszarko-lokówka Philips ProCare HP8656
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.08.2012 12:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Suszarko-lokówka ProCare została wyposażona w opcję Even Heat Distribution (EHD), która ma chronić przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem gorąca. Nasadki zaprojektowano tak, aby zawsze rozprowadzały równo powietrze – nawet w przypadku wysokiej temperatury – przez co włosy nie są narażone na punktowe działanie gorąca.

Nowa suszarko-lokówka Philips ProCare ma pozwalać na osiąganie odpowiednich efektów i nie niszczyć przy tym włosów. W zestawie dostępne są profesjonalne nasadki, w tym płaska szczotka prostująca, nasadka do nadawania objętości, szczotka z wysuwanymi ząbkami, termoszczotka oraz wąski koncentrator.

Ceramiczna powłoka wszystkich nasadek ma zapobiegać przed przegrzaniem i przesuszeniem włosów. Funkcja Thermoprotect ma dawać optymalną temperaturę suszenia włosów, a z kolei pielęgnacja jonowa ma zapewniać odpowiednio nawilżone, lśniące włosy bez elektryzowania się. W zależności od pożądanego efektu i rodzaju włosów można również wybrać spośród trzech dodatkowych ustawień temperatury i prędkości.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Lokówko-suszarka Philips ProCare dostępna jest z pięcioma nasadkami, które dają szerszy wybór i pozwalają na stworzenie większej ilości fryzur niż kiedykolwiek wcześniej było to możliwe.

Płaska szczotka prostująca ma zapewniać naturalnie wyglądającą, prostą fryzurę bez nadmiernego nagrzewania lub oddziaływania na włosy, a nasadka do nadawania objętości to sposób na stworzenia puszystych stylizacji –. nieważne, czy włosy są upięte czy też rozpuszczone.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Szczotka z wysuwanymi ząbkami to szczotka do modelowania i lokówka w jednym. Aby włosy nie plątały się, ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku. Termoszczotka jest jednocześnie szczotką z wałkiem o średnicy 3. mm służącą do modelowania włosów na różne sposoby. Wyjątkowa nasadka, jaką jest koncentrator wysuszyć włosy – nadmuch powietrza jest skoncentrowany na konkretnym punkcie.

Dane techniczne:
- Moc w watach: 1000 W
- Przewód: 2 metry, z zaczepem do zawieszania
- Kolor/detale: czarny/fioletowy

Nowa suszarko-lokówka Philips ProCare HP8656 będzie dostępna w sprzedaży od połowy września w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 249 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)