Trwa ładowanie...

"Było sobie życie". Kultowy serial już wkrótce na Netflixie

Animowany serial, który w latach 90. oglądało miliony Polaków, w październiku trafi na Netflixa. Znowu będzie bawił i w przystępny sposób przekazywał wiedzę o funkcjonowaniu mózgu, komórek nerwowych, czy innych narządów. Znamy datę emisji kreskówki.

Share
"Było sobie życie". Kultowy serial już wkrótce na Netflixie
Źródło: Youtube.com, Fot: Było sobie... (Hello Maestro)
d27o0ya

"Było sobie życie" to francuska produkcja, którą kojarzy większość Polaków. Została wyprodukowana dla kanału telewizyjnego France 3 w 1987 roku, ale jej sława wykroczyła daleko poza granice Francji i odbija się echem do dzisiaj.

Kreskówkę można zaliczyć do kategorii tych programów z dzieciństwa, o których się nie zapomina. "Było sobie życie" przyciągało przed ekrany rzesze widzów w różnym wieku. Każdy chciał zobaczyć, co w nowym odcinku spotka prof. Globusa, Mistrza, Siłacza, czy Wredniaka.

d27o0ya

Początkowo serial nadawano w TVP 1, później w TV Puls i na kanałach należących do Polsatu. Teraz "Było sobie życie" przejmuje Netflix.

Premiera "Było sobie życie" na Netflixie

- Przygotujcie się na emocjonującą podróż po ludzkim ciele! Kultowy serial animowany pokazuje, jak działają nasze komórki, serce, mózg i reszta ciała – brzmi opis kultowego serialu na Netflixie. Premiera pierwszej serii została zapowiedziana na 15 października.

W tym dniu każdy z nas będzie mógł na chwilę cofnąć się w czasie i wrócić do beztroskich momentów z dzieciństwa i jeszcze raz przeżyć przygodę z bohaterami kultowego serialu "Było sobie życie".

Źródło: Netflix,

d27o0ya

Podziel się opinią

Share
d27o0ya
d27o0ya
Więcej tematów