Brytyjska sieć komórkowa rozdaje PS4 i grę. Jest tylko jeden haczyk

Brytyjska sieć komórkowa rozdaje PS4 i grę. Jest tylko jeden haczyk20.02.2018 15:42
Brytyjska sieć komórkowa rozdaje PS4 i grę. Jest tylko jeden haczyk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Czasami oferta wydaje się zbyt dobra, żeby w nią uwierzyć. Tym razem jednak to prawda. Operator sieci komórkowej postanowił dorzucać konsolę PS4 i grę, jeśli zakupisz jeden z czterech telefonów.

Dla Polaków mieszkających w Anglii, to może być oferta jak z marzeń. Idziesz podpisać umowę abonencką wraz z nowym telefonem, a w gratisie dostajesz konsole PlayStation oraz grę Gran Turismo Sport. Brytyjski operator wie, co jest potrzebne ludziom, właśnie wprowadził taką ofertę. Trzeba tylko wybrać jeden z czterech modeli smartfonów Sony.

Najtańszy z telefonów do wyboru, kosztuje 25 funtów miesięcznie. Do tego operator wymaga doboru abonamentu na kwotę minimum 5 funtów. To bardzo standardowa oferta i w cale nie taka droga. Tylko tyle potrzeba, aby stać się szczęśliwym posiadaczem konsoli PS4 wraz z grą. Mamy nadzieję, że polskie firmy wezmą z nich przykład.

Do wyboru są dwie opcje, na 12 lub 24 miesiące. W przypadku 2-letniej umowy oferta jest jeszcze tańsza. Można w ten sposób nieźle zaoszczędzić, biorąc pod uwagę, że PS4 i Gran Turismo Sport łącznie kosztują 250 funtów. To się nazywa promocja. Więcej informacji zobaczycie na stronie operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)