BlackBerry Curve 9320 - nowy smartfon dla aktywnych społecznie

BlackBerry Curve 9320 - nowy smartfon dla aktywnych społecznie
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

10.05.2012 13:13, aktual.: 10.05.2012 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

BlackBerry Curve 9320 jest wyposażony w funkcje obsługi wiadomości i aplikacji społecznościowych, a także oferuje łączność 3G wspieraną przez wydajną baterię.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

BlackBerry Curve 932. posiada funkcje zapewniające stały kontakt z najbliższymi oraz dostęp do ważnych informacji. Smartfon posiada specjalny przycisk BBM, który w jednej chwili uruchamia popularny komunikator firmy RIM, jak również słynną już fizyczną klawiaturę, która przez wielu uważana jest za najlepszą na świecie. BlackBerry Curve 9320 posiada także wbudowane radio FM, co jest coraz rzadziej spotykaną funkcją w dzisiejszych smartfonach. Telefon został zaprojektowany tak, aby zapewnić zarówno łączność 3G, jak i długą żywotność baterii. Producent obiecuje w specyfikacji do 7 godzin rozmów bądź 30 godzin słuchania radia FM lub odtwarzania muzyki przez słuchawki.

Nowy model BlackBerry Curve 9320 jest zaprojektowany tak, aby ułatwić użytkownikom kontakty społeczne

W BlackBerry Curve 932. znajdziemy fabrycznie zainstalowane aplikacje Facebooka i Twittera. Smartfon posiada także preinstalowaną nową aplikację Social Feeds 2.0, która pozwala publikować statusy jednocześnie na kilku portalach społecznościowych, a także odczytywać wszelkie nowe wpisy wraz z kanałami RSS w jednym, skonsolidowanym widoku. Wbudowany aparat fotograficzny 3,2 Mpx posiada lampę błyskową i możliwość nagrywania filmów wideo, a zdjęcia mogą być oznakowane dokładną lokalizacją dzięki wykorzystaniu wbudowanego w telefon GPS.

BlackBerry Curve 932. jest wyposażony w nowy system operacyjny BlackBerry 7.1, który obsługuje takie funkcje jak mobilny Hotspot czy dzwonienie z wykorzystaniem sieci Wi-Fi - tam gdzie jest to możliwe (dostępność tej funkcji zależna jest od operatora). Nowa funkcja Parental Controls pozwala chronić dzieci przez ograniczenie dostępu do określonych funkcji i aplikacji.

Niestety ceny i dostępność modelu BlackBerry Curve 932. zostaną ogłoszone w uzgodnieniu z partnerami dystrybucyjnymi firmy RIM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)