Trwa ładowanie...
d1u8wfe

Biedronka sprzedaje żele antybakteryjne. Zaskakująco niska cena i jeden warunek

Biedronka wprowadziła do swojej oferty trzy rodzaje żelów antybakteryjnych. Produkty dostępne są w wybranych marketach, a ich cena jest niezwykle korzystna. W związku z pandemią koronawirusa sieć marketów wprowadza limity, aby towaru starczyło dla wszystkich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka wprowadza do oferty żele antybakteryjne
Biedronka wprowadza do oferty żele antybakteryjne (Shutterstock.com)
d1u8wfe

Żele antybakteryjne to w ostatnich tygodniach jedne z najbardziej pożądanych produktów przez ludzi na całym świecie. W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 towar błyskawicznie znika ze sklepów, a producenci nie nadążają z wytwarzaniem nowych preparatów dezynfekcyjnych.

Sieć marketów Biedronka za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała, że od 28 marca w wybranych sklepach można zakupić żele antybakteryjne w trzech wariantach. Są to: Velie Japan 50 ml, Marion 50 ml i Clean Hands 30 ml.

d1u8wfe

Biorąc pod uwagę, że jeszcze kilka tygodni temu na portalach aukcyjnych produkty do dezynfekcji można było nabyć za kwoty dwucyfrowe, oferta Biedronki wydaje się niezwykle korzystna. Za opakowanie każdego z wyżej wymienionych żeli zapłacimy zaledwie 3,99 złotych.

Żel antybakteryjny dostępny w wybranych sklepach sieci Biedronka WP.PL
Żel antybakteryjny dostępny w wybranych sklepach sieci Biedronka

Biedronka informuje, że jednorazowo będzie można zakupić maksymalnie pięć pojemników. Warunek w postaci limitu został wprowadzony po to, aby zapobiec szybkiemu wyprzedaniu się towaru.

d1u8wfe

Warto pamiętać, że jeśli żele po raz kolejny znikną ze sklepów w ekstremalnie szybkim tempie, możemy zrobić preparat do dezynfekcji własnej roboty. Recepturę na bazie octu możecie znaleźć w tym artykule.

Chcesz śledzić na bieżąco rozwój koronawirusa w Polsce? Sprawdź dedykowaną temu aplikację internetową.

Więcej na temat koronawirusa dowiesz się zapisując na nasz specjalny newsletter.

d1u8wfe

Podziel się opinią

Share

d1u8wfe

d1u8wfe
Więcej tematów