Bardzo wytrzymały protektor ekranu - Belkin TrueClear InvisiGlass

Bardzo wytrzymały protektor ekranu - Belkin TrueClear InvisiGlass

Bardzo wytrzymały protektor ekranu - Belkin TrueClear InvisiGlass
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.10.2013 11:53, aktualizacja: 14.10.2013 14:20

Belkin wprowadził do swojego portfolio wykonany z elastycznych warstw szkła TrueClear protektor do ekranów InvisiGlass Screen. Jest nawet dziewięć razy bardziej wytrzymały od konkurencyjnych produktów.

Ochraniacz doskonale zabezpiecza ekran przed zarysowaniami, dodatkowo dzięki technologii FluidFlex nadającej mu elastyczności i wytrzymałości, chroni ekran przed pęknięciami. Wykonany w 10. proc. z prawdziwego szkła, specjalny polimerowy materiał InvisiGlass został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość przy optymalnej przejrzystości oraz widoczność ekranu.

Zastosowany szklany materiał jest 2,5 razy gładszy od plastiku i eliminuje opór na powierzchni ekranu, dzięki czemu wydaje się, jakby nic na nim nie było. Dzięki technologii TrueClear i grubości zaledwie 0.2 milimetra, InvisiGlass to najbardziej przejrzysty ochraniacz ekranu, dostępny na rynku. Jego 97-proc. przejrzystość i molekularna struktura pomagają zmaksymalizować dyfuzję światła i zminimalizować zniekształcenia koloru, obrazu i przejrzystości.

TrueClear InvisiGlass Screen Protectors są dostępne w wersji na iPhone 5. iPhone 4/4S, Samsung Galaxy S4 i S4 mini. Na polskim rynku pojawią się na początku listopada.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)