Bang & Olufsen prezentuje najgłupszy gadżet roku. Kosztuje jedynie 20 tysięcy dolarów

Bang & Olufsen prezentuje najgłupszy gadżet roku. Kosztuje jedynie 20 tysięcy dolarów

Bang & Olufsen prezentuje najgłupszy gadżet roku. Kosztuje jedynie 20 tysięcy dolarów
Źródło zdjęć: © Bang & Olufsen
Arkadiusz Stando
09.04.2019 13:31

Te głośniki wygrałyby wszystkie konkursy na najgłupszy gadżet roku. Za 20 tysięcy dolarów firma Bang & Olufsen oferuje telewizor zawierający "głośniki z mechanicznymi skrzydłami". Niektórzy już twierdzą, że jest niezwykły, ale bądźmy poważni.

Beovision Harmony niczym motyl otwiera swoje skrzydła i wysuwa w górę ekran telewizora tuż po włączeniu. Bang & Olufsen to firma znana z ciekawych koncepcji i świetnych projektów pod względem designu. Jednak tym razem chyba przesadzili.

Harmony to połączenie głośników 7.1 Bang & Olufsen oraz telewizora LG C9 OLED 77 cali. Sam tv jest w ofercie za około 7 tysięcy dolarów. A więc za sam system dźwiękowy dopłacamy tu 13 tysięcy.

"Chcieliśmy stworzyć obiekt wyróżniający się w każdym wnętrzu, który zmniejszy wizualną obecność telewizora i przekształci go w coś, z czym ludzie będą się wiązać emocjonalnie" mówił John Mollanger, wiceprezes Bang & Olufsen.

Nie myślcie, że to tylko koncepcja. Od października 2019 roku to "cudo" będzie dostępne w sklepach.

System telewizora Harmony jest zintegrowany z usługami strumieniowymi, takimi jak TuneIn, Deezer, Apple AirPlay 2, Chromecast czy Bluetooth. Ma również platformę webOS 4.5 firmy LG, więc pozwala korzystać z Netflix, Amazon i YouTube.

Źródło: The Verge

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)