Zrzucili iPhone'a z 30 pięter. Efekt jest zdumiewający

Zrzucili iPhone'a z 30 pięter. Efekt jest zdumiewający
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Arkadiusz Stando

30.06.2019 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Youtuberzy z kanału TechRax znaleźli 30 piętrowy budynek z okrągłymi schodami. Idealne miejsce, aby przetestować wytrzymałość iPhone'a, prawda? Ale oprócz testu, udało im się stworzyć genialne nagranie.

Testy wytrzymałościowe iPhone'ów to jedna z najbardziej absurdalnych części YouTube'a. Po wpisaniu w wyszukiwarce "iPhone drop test" pojawiają się tysiące wyników, a może nawet więcej. Ciężko to w ogóle zliczyć. Pomijając już ilość tych filmików, samo oglądanie ich jest... dziwnie satysfakcjonujące.

A w przypadku tego filmiku, będzie jeszcze lepiej. Przewińcie do momentu 2:38, a prędkość ustawcie na 0,25. Wtedy dzieje się magia. Ale uważajcie, może wam się zakręcić w głowie.

iPhone faktycznie spadł prawie na sam dół schodów. Przebył aż 27 pięter, czyli około 81 metrów i uderzył o schody trzeciego piętra. Mimo, że smartfon posiadał bardzo wytrzymałe etui, nie dał rady przetrwać uderzenia. Połowa iPhone'a została w futerale, a druga połowa, zawierająca ekran wręcz wisiała na kawałku taśmy klejącej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)