Żelazko Philips PerfectCare Aqua - bez konieczności regulacji temperatury

Żelazko Philips PerfectCare Aqua - bez konieczności regulacji temperatury

Żelazko Philips PerfectCare Aqua - bez konieczności regulacji temperatury
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.08.2012 08:31

Najnowsze żelazko Philips PerfectCare Aqua dzięki technologii OpimalTemp ma prasować prasować delikatne tkaniny bez obaw, że coś przypali lub wyświeci ubranie. Dodatkowo, PerfectCare Aqua ma przezroczysty, duży (2,2 l) pojemnik na wodę.

Dzięki cyklonicznej komorze na parę i procesorowi żelazko PerfectCare Aqua, łączące funkcję pary pod ciśnieniem do 5 barów z odpowiednią temperaturą, dostosowuje temperaturę do prasowanej tkaniny. Urządzenie umożliwia pracę z ciągłym strumieniem pary o mocy 120 g/min oraz silne uderzenie pary o mocy 220 g/min. Stopa SteamGlide ma być odporna na zarysowania oraz łatwa w czyszczeniu.

Technologia OptimalTemp umożliwia jedno ustawienie, które ma być skuteczne, a przy tym na tyle delikatne, by niczego nie zniszczyć. Producent zapewnia, że nawet w przypadku pozostawienia żelazka na tkaninie przez 5 minut, nie ma śladów przypalenia.

Philips wyposażył żelazko PerfectCare Aqua w blokadę umożliwiającą przenoszenie, automatyczne wyłączanie, alarm niskiego poziomu wody oraz przypomnienie o konieczności usunięcia kamienia. System antywapienny Easy De-Calc zastosowany w żelazku PerfectCare Aqua ma zwiększyć żywotność generatora.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Rekomendowana cena detaliczna żelazka Philips PerfectCare Aqua wynosi *1019 PLN *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)