Zabezpiecz się przed natrętnym spamem - nowy Cloudmark

Zabezpiecz się przed natrętnym spamem - nowy Cloudmark

21.10.2008 15:38, aktual.: 21.10.2008 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sprzedaży pojawiły się nowe wersje oprogramowania antyspamowego Cloudmark Desktop. Wersje te przygotowano tak, aby z profesjonalnej ochrony antyspamowej, antyphishingowej oraz antywirusowej dla poczty elektronicznej mogli korzystać teraz również użytkownicy domowi

Najnowsze wersje programu Cloudmark Desktop sprzedawane są w dość atrakcyjnej cenie, a zatem powinny zainteresować szczególnie użytkowników domowych oraz małe i średnie firmy. Dodatkową zaletą najnowszych wersji programu jest możliwość ochrony większej ilości użytkowników. Przy zakupie jednej licencji możliwa jest ochrona 2 klientów pocztowych na 2 różnych komputerach, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Cloudmark Desktop jest rozwiązaniem zapewniającym kompletną ochronę poczty elektronicznej przed spamem, wirusami i atakami phishingu. Rozwiązanie to pozwala na filtrowanie wiadomości przychodzących i odrzucanie niechcianej korespondencji. W efekcie do skrzynki mailowej użytkownika trafia wyłącznie oczekiwana poczta. Wszystkie inne wiadomości zapisywane są w odrębnym katalogu SPAM.

Obraz

Do tej pory dostępne były wersje oprogramowania dla klientów pocztowych zainstalowanych na systemach Windows 200. oraz Windows XP. Najnowsza generacja Cloudmark Desktop obsługuje również klientów zainstalowanych na platformie Windows Vista. Program implementuje się jako składnik Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, Mozilla Thunderbird lub Windows Mail. Najnowsze wersje Cloudmark Desktop działają szybciej niż poprzednie i skuteczniej filtrują wiadomości przychodzące.

Oprogramowanie Cloudmark jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów do walki z zagrożeniami w poczcie elektronicznej. Swoją skuteczność zawdzięcza opatentowanej technologii Globar Threat Network. To dzięki niej serwer Cloudmark zbiera informacje na temat nowych zagrożeń w sieci i w czasie rzeczywistym przesyła je do użytkowników oprogramowania zapewniając im w ten sposób wyjątkowo skuteczną ochronę. Aktualnie oprogramowanie korzysta z ponad 70. milionów zaufanych źródeł w ponad 190 krajach. Jedną z wielu zalet programu jest jego natychmiastowa gotowość do walki ze spamem zaraz po instalacji. Aplikacja nie potrzebuje znanego z innych rozwiązań okresu nauki, pozwalającego rozpoznawać, która z wiadomości jest pożądana, a które nie.

Sugerowana cena detaliczna dla użytkownika domowego (nośnik DVD): 99 zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także