Z tym gadżetem nigdy już nie zgubisz telefonu, portfela albo kluczy

Z tym gadżetem nigdy już nie zgubisz telefonu, portfela albo kluczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.11.2014 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prestigio MultiKey to niewielkich rozmiarów urządzenie pozwalające w łatwy sposób lokalizować drobne przedmioty, takie jak kluczyki czy domową elektronikę.

MultiKey PMTK1 to niewielki pilot, który przy zastosowaniu najnowszej technologii, przypilnuje drogocennych drobiazgów. Gadżet posiada wbudowany system dwufazowego namierzania, diodę świetlną, tryb powiadomień oraz funkcję zdalnego robienia zdjęć za pomocą aparatu naszego urządzenia mobilnego. MultiKey współpracuje z tabletami i smartfonami wyposażonymi w Bluetooth 4.0 oraz system Android 4.3 lub wyższy.

Za pomocą tego niepozornego asystenta odnajdziemy pozostawione gdzieś w domu kluczyki czy telefon. Wystarczy sparować ten elektroniczny klucz z wybranymi przedmiotami za pośrednictwem aplikacji. Akcesorium informuje także o nieodebranych połączeniach i wiadomościach za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Drobne przedmioty np. kluczyki, pozostawione gdzieś w domu są trudne do odszukania, zwłaszcza gdy są najbardziej potrzebne. MultiKey rozwiąże ten problem –. alarm wskaże położenie przedmiotu do którego przyczepiony jest urządzenie. Co więcej, gadżet na bieżąco wysyła powiadomienia dźwiękowe i diodowe o otrzymanych wiadomościach lub połączeniach przychodzących.

Dodatkową funkcjonalnością jest zastosowanie MultiKey jako zabezpieczenie bagażu podczas podróży. Umieszczamy MultiKey w naszej walizce lub w torbie komputera i jeżeli zostanie utracone połączenie, czyli np. ktoś się oddali z naszym komputerem nasz telefon poinformuje o tym sygnałem dźwiękowym.

MultiKey to także narzędzie do zdalnego sterowania kamerą smartfona, który może znajdować się w znacznej odległości od użytkownika podczas robienia zdjęcia.

Cena: 90 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)