Wylicytuj dostęp do Internetu na Allegro

Wylicytuj dostęp do Internetu na Allegro
Źródło zdjęć: © netia

14.08.2008 23:07, aktual.: 18.08.2008 09:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netia jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce wprowadza sprzedaż usług na portalu aukcyjnym. Od dzisiaj użytkownicy największego polskiego serwisu aukcyjnego Allegro mogą wziąć udział w licytacjach dostępu do szybkiego Internetu.

Netia jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce wprowadza sprzedaż usług na portalu aukcyjnym. Od dzisiaj użytkownicy największego polskiego serwisu aukcyjnego Allegro mogą wziąć udział w licytacjach dostępu do Szybkiego Internetu.

Netia jest pierwszym w Polsce operatorem, który zdecydował się na sprzedaż usług dostępu do szerokopasmowego Internetu na Allegro. Dla Allegrowiczów przygotowano specjalną ofertę Szybkiego Internetu o przepływowościach 512 kbit/s ,1 Mbit/s oraz 2 Mbit/s, dostępną w sprzedaży wyłącznie poprzez serwis aukcyjny.

Użytkownicy portalu mogą skorzystać z dwóch, przygotowanych przez Netię opcji zakupu:
- "Kup Teraz", gdzie kupujący płaci abonament w wysokości złotówki przez cztery pierwsze miesiące w dwuletniej umowie na Szybki Internet.
- Licytacji abonamentu, gdzie wylicytowana cena będzie obowiązywała przez cały czas trwania umowy na Szybki Internet

_ W serwisach aukcyjnych można dziś już kupić praktycznie wszystko. Przygotowanie specjalnej oferty z myślą o ich użytkownikach było tylko kwestią czasu, zważywszy na to, że Netia zawsze korzysta z innowacyjnych metod. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spodoba się kupującym _ - powiedział Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także