Wojsko wyprzedaje sprzęt. Na przetarg trafią m.in. Honkery, Stary, Tarpany i auta osobowe

Wojsko wyprzedaje sprzęt. Na przetarg trafią m.in. Honkery, Stary, Tarpany i auta osobowe

Wojsko wyprzedaje sprzęt. Na przetarg trafią m.in. Honkery, Stary, Tarpany i auta osobowe
Źródło zdjęć: © AMW
21.06.2020 13:36

Wojsko przygotowuje się do letniego wietrzenia magazynów. Agencja Mienia Wojskowego organizuje w czerwcu przetargi z różnego rodzaju sprzętem. Do sprzedaży trafią m.in. Honkery, Stary, Tarpany, a także kuchnie polowe i...nocne pantofle.

Agencja Mienia Wojskowego zapowiedziała czerwcowe wietrzenie magazynów. Miłośnicy demobilu z pewnością będą zachwyceni. To znakomita okazja, aby zakupić ciekawy sprzęt i akcesoria po niezwykle atrakcyjnych cenach. Na przetarg trafią zarówno mundury i czapki, jak też kuchnie polowe i pojazdy wojskowe.

Na wyprzedaż AMW zaprasza do Zielonej Góry. Tam za 4 tys. złotych będzie można zakupić m.in. kuchnie polowe, w których to powstaje słynna wojskowa grochówka, kabiny do Stara 266 i Tarpany. Troszkę więcej, bo na 5 tys. zł wyceniono Honkery, a na ok. 1 200 złotych auta osobowe - Fiata Seicento, Ducato i Forda Transita.

Obraz
© AMW

Kolejne przetargi odbędą się w Lublinie, Gdyni i we Wrocławiu. Agencja Mienia Wojskowego informuje, że wszelkie zgłoszenia przyjmowane są do pół godziny przed rozpoczęciem licytacji.

Obraz
© AMW

Wojsko prowadzi również sprzedaż online. Na stronie internetowej AMW możemy kupić m.in. koszulki, swetry, czapki, menażki, a nawet pudełka na szczoteczki do zębów i pantofle nocne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (213)