Wiedźmin sezon 2. Netflix zdradza kolejne szczegóły

Wiedźmin sezon 2. Netflix zdradza kolejne szczegóły

Wiedźmin: Henry Cavill jako Geralt w drugim sezonie serialu Netfliksa
Wiedźmin: Henry Cavill jako Geralt w drugim sezonie serialu Netfliksa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.10.2020 12:03, aktualizacja: 01.03.2022 14:05

Po długim okresie milczenia Netflix dzieli się coraz większą ilością nowych informacji na temat drugiego sezony Wiedźmina. Teraz podał informację na temat najważniejszych wydarzeń, jakie będą mieć miejsce w nowych odcinkach. 

Niedawno mogliśmy zobaczyć Henry’ego Cavilla w nowej zbroi, jaką będzie nosić Geralt w drugim sezonie Wiedźmina, a teraz serwis Redanian Intelligence dotarł do informacji, co będzie działo się w kolejnych odcinkach serialu. 

Dla osób czytających Krew elfów Andrzeja Sapkowskiego fabuła drugiego sezonu Wiedźmina Netfliksa nie powinna być zaskoczeniem. Jeśli jednak nie jesteście gotowi nawet na najmniejsze spoilery, omińcie tę część artykułu. Zgodnie z informacjami, do których dotarł serwis Redanian Intelligence, opis drugiego sezonu Wiedźmina brzmi następująco:

"Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt zabiera Ciri do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna - wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen. Gdy królowie, elfy, ludzie i demony walczą o dominację poza jej murami, wiedźmin musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, która drzemie w jej wnętrzu". 

Kiedy 2. sezon Wiedźmina?

Na razie niestety wciąż nie znamy daty premiery, ale najprawdopodobniej drugi sezon Wiedźmina zobaczymy na początku 2021 roku. Niestety prace nad serialem musiały zostać wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa, jednak wiemy, że Netflix dał zielone światło również na trzeci sezon

Prace nad drugim sezonem jednak trwają już od jakiegoś czasu, a co jakiś czas docierają do nas kolejne informacje. Redanian Intelligence udostępnił kilka dni temu zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć Ciri w czasie wiedźmińskiego treningu i trzeba przyznać, że dziewczyna w zbroi prezentuje się świetnie. 

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)