WD My Passport Enterprise - przenośne dyski, gotowe na przyjęcie Windows 8

WD My Passport Enterprise - przenośne dyski, gotowe na przyjęcie Windows 8

WD My Passport Enterprise - przenośne dyski, gotowe na przyjęcie Windows 8
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.10.2012 10:51, aktualizacja: 29.10.2012 10:51

WD zaprezentowało nowy dysk My Passport Enterprise. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o współpracy z funkcją Windows To Go firmy Microsoft, która umożliwia przedsiębiorstwom utworzenie pełnoprawnego systemu operacyjnego Windows 8 na bootowalnym dysku USB.

Dysk My Passport Enterprise pomieści 50. GB danych. Został zamknięty w smukłej i zwartej obudowie. Jego pojemność wystarczy na zapisanie wszystkich ustawień i danych użytkownika, a także uruchomić bezpośrednio z dysku spersonalizowany system operacyjny Windows 8, na dowolnym kompatybilnym komputerze. Dołączone oprogramowanie WD Compass sprawia, że konfiguracja jest prosta i nie powinna nikomu sprawić problemów.

Dyski My Passport Enterprise obsługują pełne szyfrowanie BitLocker. Informacje zapisane na tych dyskach są oddzielone od wewnętrznego dysku twardego komputera, uniemożliwiając przypadkowe ujawnienie danych. Większe bezpieczeństwo zapewnia również fakt, że dysk My Passport Enterprise nie pozostawia żadnych śladów obecności na komputerze, do którego został podłączony.

Cena i dostępność

Dyski My Passport Enterprise są objęte dwuletnią ograniczoną gwarancją i będą dostępne od 2. października w sklepie internetowym www.wdstore.com. W polskich sklepach powinny pojawić się na początku przyszłego roku w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej około 449 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)