USA. Gigantyczny aligator na polu golfowym [Zobacz wideo]

USA. Gigantyczny aligator na polu golfowym [Zobacz wideo]

Olbrzymi aligator na polu golfowym w USA
Olbrzymi aligator na polu golfowym w USA
Źródło zdjęć: © YouTube
13.11.2020 07:45, aktualizacja: 02.03.2022 09:01

Do sieci trafiły filmy i zdjęcia, których głównym bohaterem jest ogromny aligator. Zwierzę postanowiło udać się na spacer po jednym z pól golfowych na Florydzie w USA. - To był szok - opisuje jeden ze świadków zdarzenia.

To aligator czy dinozaur? - pytali internauci pod udostępnionymi w sieci zdjęciami. Nic dziwnego. Zwierzę, które stało się niekwestionowanym bohaterem mediów społecznościowych, było naprawdę gigantycznych rozmiarów.

Potężny gad postanowił wyjść z wody i udać się na spacer po polu golfowym Valencia Golf & Country Club w miejscowości Naples na Florydzie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia oraz filmy autorstwa świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w środę, około godziny 14:00 czasu lokalnego. O niezwykłym spotkaniu z olbrzymim aligatorem opowiedział tamtejszym mediom golfista Tyler Stolting.

Mężczyzna przyznaje, że aligatory spacerujące po tamtejszych polach golfowych nie są nietypowym zjawiskiem, jednak nigdy nie widział tam gada o takich rozmiarach. - Kiedy się zbliżyliśmy, przeżyliśmy szok - relacjonował.

Świadkowie zdarzenia postanowili nie wzywać policji ani pracowników Florida Fish and Wildlife Conservation Commission. Zamiast tego pozwolili aligatorowi spokojnie powrócić do wody.

Zdaniem lokalnych mieszkańców, tamtejsze aligatory bardzo rzadko atakują ludzi. Ich głównym celem są łatwe do złapania zwierzęta.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (128)