UFO. Marynarka wojenna potwierdza – trzy nagrania UFO są prawdziwe

UFO. Marynarka wojenna potwierdza – trzy nagrania UFO są prawdziwe
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Karolina Modzelewska

19.09.2019 08:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

USA potwierdza, że nagrania przedstawiające niezidentyfikowane obiekty latające są prawdziwe. Wojsko po raz pierwszy w historii przyznało, że jest to UFO.

Nagrania przedstawiają UFO, a zgodnie z nowo przyjętą terminologią UAP (Unidentified Aerial Phenomena – Niezidentyfikowane Zjawiska Powietrzne) zostały zarejestrowane przez amerykańskich pilotów.

Autentyczność filmów potwierdza Joseph Gradisher z Marynarki Wojennej USA. W rozmowie z The Black Vault, blogiem poświęconym ujawnianiu tajemnic rządowych powiedział, że – Marynarka określa obiekty, które widzimy na tych nagraniach, mianem niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych.

Po raz pierwszy można było je obejrzeć w grudniu 2017 roku. Opublikowały je zarówno portale zajmujące się tematyką zjawisk paranormalnych, jak i znane dzienniki m.in. The New York Times.

USA. UFO i kosmici

Nowe oświadczenia nie stanowią potwierdzenia, że kosmici istnieją. Niezidentyfikowane obiekty lotnicze po prostu wciąż stanowią zagadkę, a wojsko nie jest w stanie ustalić ich pochodzenia.

Jeden z filmów nagrano w 2004 roku. Przedstawia niezidentyfikowany obiekt, który "pojawił się nagle na wysokości 80 000 stóp, a następnie ruszył w stronę morza, ostatecznie zatrzymując się na wysokości 20 000 stóp, kierując się w górę", jak wynika z raportu New York Times z 2017 roku.

Inny z filmów przedstawia materiał z 2015 roku, zarejestrowany przez amerykańskie myśliwce. Obiekt z ogromną prędkością minął samolot. Na nagraniu słuchać zdziwienie pilotów – Co to jest […]? – zapytał jeden z nich.

Źródło: Science Alert

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)