Twitter Music wystartował! Jednak nie dla wszystkich

Twitter Music wystartował! Jednak nie dla wszystkich

Twitter Music wystartował! Jednak nie dla wszystkich
Źródło zdjęć: © WP.PL
15.04.2013 16:45

Wygląda na to, że rację mieli ci, którzy twierdzili, ze Twitter Music wystartuje w ten weekend. Co jeszcze nie znaczy, że można już z niego skorzystać. Powód? Jesteśmy za mało sławni.

Jak na razie tylko niektórzy „wpływowi”. użytkownicy mogą skorzystać z aplikacji, pozostali śmiertelnicy będą musieli poczekać jeszcze ok. tygodnia. Z jednej strony wykorzystanie celebrytów do tego, by nakręcili zainteresowanie aplikacją jest jak najbardziej rozsądne, z drugiej strony w przypadku Twittera wydaje się być trochę nie na miejscu. Internet z zasady jest dość egalitarnym miejscem, a za pomocą Twittera ludzie już zwoływali manifestacje i zbierali się do rewolucji. Dzielenie ich na lepszych i gorszych to, cóż... zabieg marketingowy.

Użytkownicy mogą traktować Twittera po swojemu, ale kierownictwo serwisu widzi całą sprawę z własnej perspektywy. Jeśli tylko celebryci nie będą przez cały następny tydzień tweetować na temat tego jak bardzo Twitter Music im się nie podoba, można spokojnie założyć, że aplikacja będzie miała duże fory na starcie.

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Facebook Home zbiera cięgi od użytkowników

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)