TRAK VMP‑620 - odtwarzacz muzyczny z dotykowym ekranem

TRAK VMP-620 - odtwarzacz muzyczny z dotykowym ekranem
Źródło zdjęć: © IDG

17.01.2008 11:30, aktual.: 17.01.2008 14:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To kolejny model z serii 600, oznaczającej linię produktów najbardziej zaawansowanych tej firmy. Wyposażono go w duży 2,4 calowy ekran dotykowy o rozdzielczość 320x240 pikseli. Kontrukcja wydaje się bardzo podobna do odtwarzacza Vedii V39, aczkolwiek w kilku aspektach się od niego różni.

Odtwarzaczem podobnie jak w V39 sterujemy za pomocą głównych przycisków umieszczonych z boku ekranu, jak i przyciskami wyświetlanymi na ekranie.
Wyposażono go w czujnik G-Sensor, stwarzający nowe możliwości sterowania przy użyciu wstrząsów ( dane producenta- wg nas chodzi raczej o jakąś formę żyroskopu reagująca na kąt nachylenia odtwarzacza ). W ten sposób można zmieniać utwory, obrazki tła menu, a także skorzystać z licznych dodatkowych opcji jakimi są: poziomica, pokazująca kąt nachylenia urządzenia oraz licznik kroków, obliczający przebyty dystans, liczbę spalonych kalorii, itp.

Obraz
© VPM 620 (fot. IDG)

VMP-620 oprócz odtwarzania plików MP3 i WMA obsługuje również bezstratne pliki w formacie FLAC i APE. Możemy również odtwarzać pliki wideo w formacie FLV i AVI. Nowością jest system wzbogacania dźwięku PlayFX, będący efektem współpracy firm Microsoft oraz Rockchip. W ten sposób ustawienia Equalizera zyskały dodatkowe opcje, pozwalające jeszcze lepiej dopasować dźwięk do wymagań użytkownika:

3D HeadPhone - umożliwia uzyskanie w słuchawkach trójwymiarowego dźwięku, w zależności od wymagań, może być wyłączone, ustawione na poziomach: niskim, średnim lub wysokim;

Pure Bass - pozwala na pogłębienie basów, dużo bardziej niż pozwalały na to standardowe rozwiązania, podobnie jak poprzednia opcja może być wyłączona, ustawiona na poziomach, niskim, średnim lub wysokim.

AutoVolume - automatyczne dostosowywanie głośności do utworu oraz ustawień equalizera.

Urządzenie zostało standardowo wyposażone w czytnik kart miniSD, pozwalający na rozszerzenie pamięci urządzenia o kolejne 2GB, głośnik, a także radio FM z możliwością zapamiętania do 30stacji. Dzięki nowej baterii Litowo-Polimerowej o pojemności 600mAh odtwarzacz VMP-620 pozwala na nieprzerwaną pracę do 10 godzin ( dane producenta ).
Sugerowana cena detaliczna to 279zł ( 1GB ), 329zł ( 2GB ).
Specyfikacja techniczna: www.trakelectronics.com - http://www.trakelectronics.com/

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)