Toshiba świeże spojrzenie na telefon i MP3

Toshiba świeże spojrzenie na telefon i MP3

15.02.2008 16:18, aktual.: 15.02.2008 16:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Toshiba oficjalnie zaprezentowała model G450. Jest to wyjątkowe urządzenie łączące w sobie funkcje modemu HSDPA, telefonu komórkowego i odtwarzacza MP3.

Toshiba oficjalnie zaprezentowała model G450. Jest to wyjątkowe urządzenie łączące w sobie funkcje modemu HSDPA, telefonu komórkowego i odtwarzacza MP3.

Zacznę może od gabarytów, wynoszących 98 x 36 x 16 mm, przy 57 g wagi. To niewiele, szczególnie biorąc pod uwagę szerokość i wagę urządzenia. Właśnie ze względu na szerokość, producent zdecydował się na dość ryzykowny zabieg, umieszczenia klawiatury w formie 2 kół. W połączeniu z trzecim kołem, jakim jest wyświetlacz OLED, telefon wygląda wyjątkowo atrakcyjnie, tylko pytanie, czy aby na pewno jest wygodny?

G450 może być podłączony do komputera standardowym przewodem miniUSB i bez dodatkowej płyty z oprogramowaniem posłużyć, niemal od razu, jako modem GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA (prędkość do 3,6 Mb/s).

Trzecia z funkcji, czyli odtwarzacz MP3 została potraktowana nieco po macoszemu. Owszem telefon obsługuje formaty MP3, AAC, AAC+ i eAAC+, ale oferuje jedynie 160MB pamięci, co może okazać się ilością niewystarczającą dla wielu osób.

Telefon trafi na rynek europejski pod koniec marca i ma być najtańszym modemem HSDPA jak zapewnia producent, nie podając jeszcze konkretnej ceny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)