Terroryści w przedziale. Łódzkie pociągi w akcji rodem z filmu

Terroryści w przedziale. Łódzkie pociągi w akcji rodem z filmu

Terroryści w przedziale. Łódzkie pociągi w akcji rodem z filmu
Źródło zdjęć: © YouTube
Adam Bednarek
13.04.2018 11:59, aktualizacja: 13.04.2018 21:45

Łódzkie pociągi bez problemu staranowały stojącą na przejeździe kolejowym ciężarówkę. W takiej roli polski niezniszczalny tabor jeszcze nie wystąpił.

Jeśli myślicie, że hasło "bileciki do kontroli" to najgorsze, co może spotkać was w polskich pociągach, to jesteście w błędzie. Do łódzkich maszyn wskoczyli uzbrojeni terroryści i otworzyli ogień. Na szczęście znalazł się śmiałek, który przy pomocy helikoptera rozprawił się z groźną bandą. I uratował przerażonych pasażerów. Doszłoby do zderzenia na stacji, gdyby nie pusta butelka, która zastąpiła dźwignię hamulca i pozwoliła zatrzymać rozpędzony tabor. Spokojnie - to nie podróż relacji Łódź - Zgierz, mimo że to pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej wzięły udział w akcji.

Pociągi #ŁKA grają w reklamach. Nasze zaplecze stało się niedawno planem filmowym dla reklamy napoju. Wystąpiły w niej gwiazdy pakistańskiego filmu. Produkcja w bollywoodzkim stylu - napisał przewoźnik na Twitterze.

Znane mieszkańcom województwa łódzkiego pociągi, które w weekendy kursują także do Warszawy, zobaczyć można w ciekawej, azjatyckiej scenerii. Jak przypomina portal rynek-kolejowy.pl, pociągi ŁKA nie pierwszy raz wystąpiły w reklamie. Miały swój udział m.in. w spocie promującym Łódź, razem z Cezarym Pazurą parafrazującym kultowe powiedzenie o mieście:

Tak efektownej akcji łódzkie pociągi do tej pory jeszcze jednak nie miały.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)