ycipk-44n6cn

Teoria płaskiej Ziemi to już historia. Oni wierzą, że Ziemia jest pusta

Wierzący w tę teorię twierdzą, że Ziemia jest pusta, a w jej wnętrzu świeci miniaturowe Słońce. Ale to jeszcze nie wszystko. Żyją w niej "superludzie", a wśród nich Wikingowie, zaginione plemiona Izraela a nawet naziści.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ziemia doczekała się kolejnej teorii spiskowej
Ziemia doczekała się kolejnej teorii spiskowej (Instagram.com, Fot: dn4gue)
ycipk-44n6cn

Jeśli myśleliście, że teoria płaskoziemców jest niedorzeczna, to mało jeszcze widzieliście. Teoria pustej Ziemi była popularna już w 17 wieku. Pojawiła się na nowo, po publikacji książki "World Top Secret: Our Earth Is Hollow", autorstwa Rodneya Cluffa.

Do pierwotnej teorii, autor dołączył kilka swoich pomysłów. Wikingowie, naziści i Izraelczycy żyją w raju, położonym w środku planety. To ci mieszkańcy wysyłają do nas UFO, przez dziury na biegunach północnym i południowym. W ten sposób szpiegują mieszkańców powierzchni, w celu zapobiegania wojnie nuklearnej.

Cluff w celu udowodnienia swojej teorii, zaplanował wyprawę do wnętrza Ziemi. Planował wypłynąć na lodołamaczu, aby dotrzeć na biegun, na miejsce, w którym znajduje się jeden z otworów. Na szczęście zabrakło mu na to pieniędzy.

ycipk-44n6cn

"Coraz więcej ludzi godzi się z tym, że Ziemia jest pusta. Dostaję e-maile od ludzi chcących dowiedzieć się więcej o tym każdego dnia (...) Zdecydowanie rośnie popularność - z pewnością nie w milionach, ale może w tysiącach." - powiedział Cluff, w rozmowie z The Sun.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat teorii, polecamy to video.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-44n6cn

ycipk-44n6cn
ycipk-44n6cn