Tech Summer Challenge czas zacząć. Jedziemy z technologią w las!

Tech Summer Challenge czas zacząć!
Tech Summer Challenge czas zacząć!
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

10.07.2023 10:55, aktual.: 04.08.2023 12:58

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać na… Mazury? Bieszczady też byłyby piękne, ale, jako że jest lato, woda jest nam bliższa. Ekipa redaktorów WP Tech właśnie ruszyła na Tech Summer Challenge, gdzie będą sprawdzali nowinki technologiczne i to, jak mogą pomóc w terenie.

Po sukcesie Tech Winter Challenge zdecydowaliśmy się na edycję letnią. Będzie jeszcze więcej sprzętu, jeszcze więcej przygód i dobrej zabawy. Do Kostka MłynarczykaMichała Prokopowicza dołączył trzeci reprezentant naszej redakcji – Przemek Jankowski. Panowie właśnie są w drodze do Rańska, gdzie nad Jeziorem Rańskim (oraz innymi) i w pobliskich lasach będą testowali nową technologię.

Lato to czas wypoczynku i beztroskiej zabawy, więc temu też w dużej mierze poświęcimy technologiczne materiały z Tech Summer Challenge. Oprócz tego nie zabraknie wielu wstawek na temat przetrwania, ponieważ Kostek jest naszym ekspertem w dziedzinie survivalu. Jeśli słowo tarp jest wam obce, niedługo przestanie. Noc spędzona pod gołym niebem w polskim lesie może być dzięki niemu znacznie przyjemniejsza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Być może jeszcze o tym nie wiecie, ale Michał jest miłośnikiem sportów rowerowych, a nie ma nic przyjemniejszego niż przejażdżka na poważnym sprzęcie przez pachnący las. Przy okazji trzeba pamiętać o urządzeniach pomiarowych, a tego na pewno nie zabraknie. Bądźcie gotowi na niezły zastrzyk adrenaliny, bo z każdą minutą będzie coraz goręcej!

Przemek Jankowski debiutuje w Tech Summer Challenge, ale technologia to dla niego codzienność. Jako specjalista z serwisu Benchmark, wchodzącego w portfolio Wirtualnej Polski od początku roku, wie doskonale, jak ugryźć techowe smaczki. Spodziewajcie się ogromnej dawki merytorycznej wiedzy, bo nikt nie przedstawi tematu tak, jak Przemek.

Sama technologia to jednak nie wszystko. Skoncentrujemy się również na aspektach bezpieczeństwa, które w trakcie wyjazdów – zwłaszcza nad wodę – są ekstremalnie ważne. Pamiętajcie, by bawić się odpowiedzialni, a my rozkładamy sprzęt i bierzemy się za robotę. "Kokodżambo i do przodu" to nasze hasło. Dobre, nie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)