Supertani Photoshop dla studentów!

Supertani Photoshop dla studentów!
Źródło zdjęć: © Adobe

03.01.2008 16:00, aktual.: 04.01.2008 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy narzekający na wysokie ceny specjalistycznego oprogramowania stracili właśnie kolejny argument. W ofercie sklepu Vobis pojawiły się studenckie wersje pakietów oprogramowania Adobe - CS3 Design Premium i CS3 Web Premium - oraz Photoshop CS3 Extended i Acrobat 8 Professional. Różnice w cenach pomiędzy studenckimi a standardowymi wydaniami tych narzędzi idą w tysiące złotych!

Wersje programów Adobe "dla Studentów" kosztują odpowiednio:
- Adobe Acrobat 8 Professional PL - 175 zł,
- Photoshop Extended CS3 PL - 175 zł,
- Creative Suite 3 Design Premium PL - 329 zł,
- Creative Suite 3 Web Premium PL - 329 zł.
Podane ceny zawierają podatek VAT. W przypadku pakietów Design i Web możliwa jest sprzedaż ratalna, rozłożona na 20 miesięcy.

Jak widać, dla użytkowników zajmujących się grafiką w celach edukacyjnych jest to nie lada gratka. Wydanie Photoshopa CS3 Extended na licencji komercyjnej w tym samym sklepie Vobis kosztuje bowiem 4899 zł zł ( można zaoszczędzić więc 4,7 tys. zł ). W przypadku pakietów Design Premium i Web Premium są to jeszcze większe kwoty, pierwszy zestaw kosztuje bowiem w Vobisie 8999 zł, drugi - 7899 zł.

Z aplikacji można skorzystać pod warunkiem posiadania aktualnej legitymacji studenckiej. Aktywacja licencji odbywa się po przesłaniu kopii tego dokumentu do Centrum Autoryzacji Adobe ( można tego dokonać drogą listowną, elektroniczną lub faksem ). Trzeba też pamiętać o tym, iż programów na licencji studenckiej nie można wykorzystywać w celach komercyjnych, jednak możliwe jest dalsze korzystanie z nich po zakończeniu nauki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)