SkyCash - natychmiastowe płatności przez telefon komórkowy

SkyCash - natychmiastowe płatności przez telefon komórkowy

SkyCash - natychmiastowe płatności przez telefon komórkowy
15.06.2010 09:08, aktualizacja: 15.06.2010 09:49

Wystartował SkyCash - uniwersalna platforma płatności mobilnych umożliwiająca natychmiastowe przelewy na dowolny spośród 44,5 mln aktywnych numerów telefonów komórkowych w Polsce. SkyCash działa w każdej sieci GSM i nie wymaga posiadania konta w banku. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu.

SkyCash jest rozwiązaniem w zakresie płatności mobilnych niezależnym od operatorów telekomunikacyjnych, połączone z bezpieczeństwem na poziomie kart płatniczych i bankowości elektronicznej. SkyCash działa u każdego operatora w Polsce i na wszystkich popularnych systemach operacyjnych telefonów komórkowych, takich jak iPhone, Android, Symbian, Java i Windows Mobile oraz, już wkrótce, BlackBerry.

Obraz

*Platforma płatności mobilnych *
SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Można go z powodzeniem stosować do rozliczeń pomiędzy znajomymi, płatności w sklepach i punktach usługowych, np. w kawiarni, u fryzjera, w taksówce. SkyCash pozwala również na zakupy w Internecie, w tym za treści elektroniczne –. stanowi alternatywę dla usługi Premium SMS. Służy też do kupowania biletów komunikacji miejskiej, płacenia za parkowanie, czy dostawy do domów i biur, np. żywności.

Jak rozpocząć korzystanie ?
Żeby rozpocząć korzystanie ze SkyCash wystarczy zarejestrować się, zainstalować na telefonie aplikację oraz zasilić automatycznie stworzone konto środkami pieniężnymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)