SkyCash - natychmiastowe płatności przez telefon komórkowy

SkyCash - natychmiastowe płatności przez telefon komórkowy15.06.2010 09:08
SkyCash - natychmiastowe płatności przez telefon komórkowy

Wystartował SkyCash - uniwersalna platforma płatności mobilnych umożliwiająca natychmiastowe przelewy na dowolny spośród 44,5 mln aktywnych numerów telefonów komórkowych w Polsce. SkyCash działa w każdej sieci GSM i nie wymaga posiadania konta w banku. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu.

SkyCash jest rozwiązaniem w zakresie płatności mobilnych niezależnym od operatorów telekomunikacyjnych, połączone z bezpieczeństwem na poziomie kart płatniczych i bankowości elektronicznej. SkyCash działa u każdego operatora w Polsce i na wszystkich popularnych systemach operacyjnych telefonów komórkowych, takich jak iPhone, Android, Symbian, Java i Windows Mobile oraz, już wkrótce, BlackBerry.

288765870258534547

*Platforma płatności mobilnych *
SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Można go z powodzeniem stosować do rozliczeń pomiędzy znajomymi, płatności w sklepach i punktach usługowych, np. w kawiarni, u fryzjera, w taksówce. SkyCash pozwala również na zakupy w Internecie, w tym za treści elektroniczne –. stanowi alternatywę dla usługi Premium SMS. Służy też do kupowania biletów komunikacji miejskiej, płacenia za parkowanie, czy dostawy do domów i biur, np. żywności.

Jak rozpocząć korzystanie ?
Żeby rozpocząć korzystanie ze SkyCash wystarczy zarejestrować się, zainstalować na telefonie aplikację oraz zasilić automatycznie stworzone konto środkami pieniężnymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)