SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [26.02.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [26.02.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [26.02.2020]
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Adam Bednarek
26.02.2020 21:58

Unia Europejska chce, by smartfony miały wymienne baterie, CD Projekt RED rezygnuje z dużej imprezy, a Huawei radzi sobie bez Google'a. Oto najważniejsze wiadomości dnia.

W sieci pojawiły się dramatyczne nagłówki, sugerujące, że Unia Europejska domaga się wymiennych baterii w smartfonach. Jaka jest prawda? Opisał to Miron Nurski na łamach Komórkomanii.

Huawei nie potrzebuje Google News

Istnieje życie bez Google'a - przekonuje się Huawei. Aplikacja Squid pojawi się na urządzeniach Huawei z HMS Core jako kanał informacyjny, zastępując niedostępny Google News

CD Projekt RED rezygnuje z PAX East...

A powodem może być koronawirus. Choć CD Projekt RED nie podał oficjalnej przyczyny, to wiele innych ekip odpuszcza imprezę właśnie w trosce o zdrowie pracowników.

...a na IEM 2020 będzie mierzona temperatura uczestników

Wybierasz się na IEM 2020? Organizatorzy zmierzą twoją temperaturę. Osoby z gorączką nie zostaną wpuszczone. Wszystko w związku z koronawirusem.

Koronawirus może zarazić nawet 70 proc. ludzkości

Ruchy Polaków nie dziwi, skoro według jednego z ekspertów koronawirus może zarazić nawet 70 proc. ludzkości. Brzmi groźnie, ale to podobno nie koniec świata.

"Parasite" już na DVD. To fatalna wiadomość

"Parasite", największy zwycięzca Oscarów,już jest dostępny na DVD. Nie ma się z czego cieszyć, bo to wydanie jest jak na razie jedyne. Niestety.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)