SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [21.12.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [21.12.2019]21.12.2019 23:37
SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [21.12.2019]
Źródło zdjęć: © Netflix

Pierwszy komercyjny helikopter autonomiczny. Rojst i Egzorcysta od teraz na Netflixie. Wiedźmin budzi zaskakujące reakcje fanów wiedźmińskiej sagi.


Firma Skyryse, zajmująca się koncepcją lotów miejskich, pokazała helikopter, który nazwała "najinteligentniejszym helikopterem na świecie". Maszyna ta może latać w pełni autonomiczny sposób, a jej lot można zobaczyć na nagraniu udostępnionym przez producenta.

Nagranie udostępnione przez Skyryse pokazuje, jak helikopter samodzielnie wzbija się w powietrze w autonomiczny sposób, z pilotem na pokładzie, który mógł przejąć stery w przypadku nieprzewidzianych problemów. Wideo można zobaczyć tutaj.

Rojst i Egzorcysta od teraz na Netflixie

"Rojst" i "Egzorcysta" były serialami platformy Showmax – serwisu, który zakończył już działalność w Polsce, tym samym czyniąc oglądanie ich niemożliwym. Od teraz jednak produkcje te będą dostępne na Netflixie.

Netflix prawo do dystrybucji "Rojsta" i "Egzorcysty" wygrał w konkursie z Kinem Polska TV SA i TVN-em.

Wiedźmin. Zaskakująca reakcja fanów wiedźmińskiej sagi

Fani prozy Sapkowskiego oceniają pierwszy sezon serialu Netflixa odmiennie niż krytycy. Podczas gdy ci drudzy zrecenzowali "Wiedźmina", jako co najwyżej średnio udaną próbę wypełnienia luki po "Grze o Tron", miłośnicy uniwersum reagują dużo pozytywniej. I mają innego aktorskiego faworyta.

Na facebookowej grupie o nazwie "Jak będzie w Kaer Morhen", która skupia fanów wiedźmińskiej sagi, po obejrzeniu pierwszych odcinków dominują raczej pozytywne (choć nie bezkrytyczne) opinie. Fani mają także swojego faworyta wśród aktorów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)