SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [18.08.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [18.08.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [18.08.2020]
Źródło zdjęć: © PHIL NOBLE / Reuters / Forum
18.08.2020 22:48

Ryanair zmniejsza liczbę lotów o 20 proc. Niebezpieczny wirus przenoszony przez komary. Asteroida "musnęła" Ziemię. Orange obniża ceny połączeń na Białoruś.

Przewoźnik lotniczy Ryanair poinformował, że we wrześniu i październiku zmniejszy liczbę lotów o 20 proc. Decyzja firmy spowodowana jest m.in. spadkiem liczby rezerwacji. Mniejsze zainteresowanie lotami ma zapewne podstawy w obawach przed drugą falą pandemii. Zmiany dotyczą również Polski. Przeczytaj o nich tutaj.

Niebezpieczny wirus przenoszony przez komary

U trzynastu mieszkańców okolic hiszpańskiej Sewilli wykryto niebezpiecznego wirusa, który przenoszony jest przez ukąszenia komarów. Innych trzydziestu Hiszpanów zostało poddanych badaniom. Więcej o sprawie przeczytasz tutaj.

Asteroida "musnęła" Ziemię

W miniony weekend asteroida wielkości samochodu minęła naszą planetę w odległości 2 950. Dlaczego nie zauważyliśmy jej wcześniej? Przeczytacie o tym tutaj.

Orange obniża ceny połączeń na Białoruś

W zeszłym tygodniu pojawił się apel skierowany do polskich operatorów komórkowych, żeby ci obniżyli ceny połączeń pomiędzy Polską a Białorusią. Dzisiaj Orange, jako pierwsza z wywołanych do tablicy firm, obniża ceny takich połączeń. Więcej tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)