Trwa ładowanie...
d2ai8f8

Orange obniża ceny połączeń na Białoruś

W zeszłym tygodniu pojawił się apel, aby polscy operatorzy komórkowi obniżyli ceny połączeń pomiędzy krajami. Dziś Orange, jako pierwszy polski operator, obniżył ceny połączeń z Polski na Białoruś.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orange
Orange (WP)
d2ai8f8

"W tym wyjątkowo trudnym dla Białorusinów czasie, Orange Polska i nju mobile obniżają ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Białoruś. W ten sposób firma chce ułatwić kontakty mieszkającym w Polsce Białorusinom z ich rodzinami w kraju." - czytamy w oświadczeniu na stronie Orange Polska.

Orange. Nowe stawki połączeń na Białoruś

Ceny połączeń zostaną zrównane z cenami obowiązującymi wewnątrz Unii Europejskiej i będą wynosić 1 zł brutto za minutę rozmowy.

d2ai8f8

Dla klientów abonamentowych nowe stawki będą obowiązywały od środy, 19 sierpnia do środy, 2 września. Klienci ofert na kartę będą mogli korzystać z obniżonych stawek od czwartku, 20 sierpnia, do środy, 2 września.

Nowe ceny będą obowiązywały też w ofercie Orange Flex, które będzie można kupić w ramach dwóch nowych pakietów: 10 minut za 5 zł (dostępny z kodem BIALORUS10) i 100 minut za 15 zł (dostępny z kodem BIALORUS100). Pakiety będą ważne przez 14 dni od aktywowania.

Orange pisze w oświadczeniu, że firma zanotowała znacznie zwiększony ruch w sieci na kierunku Polska - Białoruś i szacuje, że w sierpniu będzie nawet czterokrotnie większy niż normalnie. Orange zdecydował się na wprowadzenie obniżonych stawek właśnie na połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś, odpowiadając w ten sposób na aktualne potrzeby Białorusinów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ai8f8

Podziel się opinią

Share
d2ai8f8
d2ai8f8
Więcej tematów