SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.10.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.10.2019]
Źródło zdjęć: © Twitter | Fortnite
Karolina Modzelewska

13.10.2019 23:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiejszy dzień zdominowały wybory parlamentarne 2019. Opisywaliśmy, jak kształtowała się frekwencja wyborcza i co zrobić, by oddać poprawny głos. Informowaliśmy też o inwazji biedronki azjatyckiej, premierze nowego sezonu Fortnite, a także zastanawialiśmy się nad tym, czy kosmos zaczął nas nudzić. Oto SkróTech, czyli najważniejsze wiadomości dnia 13.10.2019.

Wybory parlamentarne 2019

Był to dzisiejszy temat numer jeden. Wszyscy z napięciem czekali na wyniki wyborów 2019. Pisaliśmy o tym, że frekwencja wyborcza była lepsza niż zwykle i w jaki sposób oddać ważny głos.

Inwazja biedronki azjatyckiej

Gryzące owady zaatakowały Polskę. Mówi się wręcz o pladze biedronki azjatyckiej. Trzeba na nie uważać, ponieważ ich ugryzienia są bolesne i mogą spowodować reakcje alergiczną.

Fortnite: Premiera nowego sezonu

Informowaliśmy o zbliżającej się premierze nowego, jedenastego sezonu Fortnite. Sami twórcy nazywają go "Rozdziałem II". W grze od Epic Games szykują się poważne zmiany.

Czy kosmos nas zaczął nudzić?

W tym roku miała miejsce pięćdziesiąta rocznica lądowania na Księżycu i tym samym – zakończenia "kosmicznego wyścigu", politycznej rywalizacji o przewagę w przestrzeni kosmicznej między USA i ZSRR. Od tego momentu żaden człowiek nie postawił stopy na Srebrnym Globie. O kosmosie mówi się dużo, ale czy temat robi się nudny?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)