Trwa ładowanie...
d2tcofb

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.08.2020 r.]

Na Białorusi ponownie uruchomiono internet. Nanotechnologia zamienia cegły w baterie. Lód na Oceanie Arktycznym może się całkowicie roztopić do 2035 roku. SpaceX działa coraz prężniej. Rekordowa prędkość produkcji satelitów Starlink.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk będzie miał w tym miesiącu sporo pracy.
Elon Musk będzie miał w tym miesiącu sporo pracy. (Flickr)
d2tcofb

Na Białorusi ponownie uruchomiono internet

W środę rano na Białorusi ponownie zaczął działać internet, w tym serwisy społecznościowe, komunikatory, a także niezależne strony internetowe. Eksperci uważają, że władze państwa wyłączyły go, aby odciąć dostęp do informacji i uniemożliwić Białorusinom umawianie się na protesty.

Nanotechnologia zamienia cegły

Nowe odkrycie daje wiele nadziei na przyszłość. Zastosowana technologia pozwoliła zamienić zwyczajną cegłę w baterię, która może przechowywać energię elektryczną.

d2tcofb

Lód na Oceanie Arktycznym może się całkowicie roztopić do 2035 roku

Najnowsze doniesienia dotyczące Oceany Arktycznego nie napawają optymizmem. Eksperci uważają, że lód na Oceanie Arktycznym może całkowicie zniknąć do 2035 roku.

SpaceX działa coraz prężniej. Rekordowa prędkość produkcji satelitów Starlink

Elon Musk prężnie rozwija swoje kosmiczne projekty. Sierpień zapowiada się dla niego pracowicie. Na ten miesiąc zaplanowanych jest kilka startów i rozwój konstelacji Starlink.

d2tcofb

Podziel się opinią

Share
d2tcofb
d2tcofb
Więcej tematów