SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [03.08.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [03.08.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [03.08.2019]
Źródło zdjęć: © Youtube.com
03.08.2019 21:50

Rzadko zdarza się wiadomość tak urocza, jak spotkanie z malutką kałamarnicą. Jutro poznamy ceny laptopów dla graczy ulubionej marki Polaków, a Intel obiecuje, że jego karta graficzna będzie tania. Jeśli chcesz pograć już teraz i na tym, co masz, możesz za darmo ściągnąć dwie dobre gry z Epic Games Store.

Załoga statku badawczego EV Nautilus znów znalazła interesującego mieszkańca Oceanu. Tym razem kamera sondy uchwyciła malutką kałamarnicę, przypominającą prosiaczka w czapce. To banded piglet squid, co można przetłumaczyć jako kałamarnica pasiasty prosiaczek. Jej syfon rzeczywiście przypomina świński ryjek. Załoga EV Nautilus udostępniła świetne nagranie z zaskakującej głębokości 1385 metrów.

Xiaomi lepsze

W 2018 roku Xiaomi wprowadziło na rynek mocne laptopy dla graczy. Projekt nie odszedł w zapomnienie - znamy już specyfikację laptopów Xiaomi Mi Gaming 2019. Ceny poznamy w niedzielę, ale jest na co czekać, nawet jeśli trzeba będzie je importować z Chin na własną rękę.

Intel tańszy

"Karta graficzna Intela". To brzmi jak obelga. Mimo tego Intel planuje wprowadzić na rynek zupełnie nową, dedykowaną kartę graficzną. Jej największą zaletą będzie coś, czym Intel rzadko może się pochwalić: przystępna cena. Intel obiecuje, że jego kartę kupimy za 200 dolarów, czyli dobrze poniżej tysiąca złotych.

Alan Wake za darmo. Idę grać, dobranoc

Pogoda się skiepściła na dobre. Chcesz zajęcie na niedzielę? Zainstaluj Epic Games Launcher, załóż konto i ściągnij za darmo gry For Honor i Alan Wake. For Honor to quasi-historyczna gra akcji z 2017 roku, gdzie osią rozgrywki są pojedynki bronią białą.

Alan Wake z 2010 roku to moim zdaniem gra dużo ciekawsza. To thriller o klasycznej fabule - pisarz z żoną trafia do uroczego miasteczka, które wcale nie jest takie urocze i dzieją się w nim złe rzeczy. Jego żona znika w tajemniczych okolicznościach, a reszty możesz się już domyślić. Jeśli podobały ci się takie filmy, jak Sekretne okno albo Misery, będziesz się dobrze bawić przy grze Alan Wake.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)