Sixpad - nowy gadżet na mięśnie brzucha

Sixpad - nowy gadżet na mięśnie brzucha

Sixpad - nowy gadżet na mięśnie brzucha
Źródło zdjęć: © youtube.com / MTG _CR
15.12.2015 13:29
Obraz
© (fot. youtube.com / MTG _CR)

Większość mężczyzn chciałaby mieć doskonale wytrenowane mięśnie brzucha. Dlatego japońscy inżynierowie z firmy MTG Co., stworzyli urządzenie o nazwie Sixpad, które ma pomóc osiągnąć ten cel.

W kampanię reklamową został zaangażowany znany piłkarz Cristiano Ronaldo, którego można by uznać za chodzącą reklamę sportowego trybu życia. Urządzenie stworzone przez Japończyków zakładamy na brzuch, natomiast jego działanie opiera się na elektrycznej stymulacji mięśni, które powoduje ich niewielkie napinanie, symulując w ten sposób wykonywanie prawdziwych, lekkich ćwiczeń fizycznych.

Obraz
© (fot. youtube.com / MTG _CR)

Pamiętajmy jednak, że kaloryfer oraz bicepsy, Cristiano Ronaldo wypracował na siłowni i boisku. A teraz reklamuje sprzęt, który wystarczy przyczepić do brzucha i ramion i nie musimy robić praktycznie nic. Możemy leżeć i oglądać telewizję, a mięśnie, podobno, urosną same. Dlatego nie należy oczekiwać cudów po tym urządzeniu, gdyż nie da się w ten sposób zastąpić morderczych treningów na siłowni i wylanych hektolitrów potu. Jeśli jednak, z powodu zbyt wielu obowiązków nie mamy na siłownię czasu, wówczas Sixpad może być ciekawą alternatywą.

Obraz
© (fot. youtube.com / MTG _CR)

Niestety urządzenie jest dość drogie i sprzedawane jest w cenie 284 dolarów (około 1120 zł). Trzeba jednak przyznać, że piłkarz wygląda olśniewająco i niejedna osoba skusi się na gadżet, który ma zapewnić mu taki sześciopak.

Źródło: sixpad.jp / Damngeeky.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)